Życie, czym ono jest?

Dla Pań :)

09:13, 1.2.2011 .. 4 komentarzy .. Link

Drogie Panie, jesteście naszym największym skarbem : ). Jesteście pięknem stworzonym przez naturę, a więc doskonałym. Każda z was jest na swój sposób wyjątkowa, i każda zasługuje na szacunek, chyba że sama go nie chce. I choć sami siebie oszukujemy, to tak naprawdę nie potrafimy bez was żyć. Jesteście naszym największym wyzwaniem, naszym najdoskonalszym celem do którego chcemy dążyć. Jesteście wypełnieniem naszej egzystencji i źródłem naszego szczęścia. I choć często mówimy także, że jesteście czymś najgorszym, czymś co zabiera nasze życie i pozostawia pustkę, to mówią to mężczyźni niedojrzali, i nie rozumiejący istoty miłości.
Dzień w dzień, staracie się być piękne, dbacie o siebie, skrupulatnie układacie fryzurę, dobieracie strój, czasem ćwiczycie także sposób chodzenia, grację itd., wszystko to dla piękna, i także dla nas : ) Za co powinniśmy wam zawsze i wszędzie dziękować i okazywać szacunek. Uważamy się za silniejszych, i twardszych od was. Często sądzimy, że jesteście kruche, słabsze, i potrzebujecie ochrony. Mylimy się. Tak samo słabi jesteśmy my faceci jak i wy kobiety : ). Tylko wzajemnie potrafimy się uzupełniać, wzajemnie potrafimy przezwyciężyć nasze rozterki wewnętrzne, jak i problemy zewnętrzne, wspólnie możemy wspierać się i dawać sobie podporę do życia. Jesteśmy dla siebie inni, ale tak naprawdę i jedna i druga płeć jest sobie równa, dlatego powinniśmy podziwiać różnice nas dzielące i wzajemnie się poznawać, poprzez pełnię szacunku, troski i miłości : )
Tak więc, każda z was jest dla nas całym światem! I każdy z nas, widzi swój własny świat który chce podziwiać i poznawać… : )


Dodaj Komentarz

:)

06:14, 2.2.2011 .. Dodany przez Anonim
Autorze, co cię skłoniło to takiego wychwalania płci pięknej akurat teraz?

Brak tematu

09:23, 2.2.2011 .. Dodany przez Husarz94
Cóż, odpowiedź jest aż nazbyt prosta :) Zbliżają się walentynki i chciałbym, żeby każda kobieta poczuła się wyjątkowa, tak jak powinna się czuć przez 365 dni w roku :)

Brak tematu

09:30, 23.2.2011 .. Dodany przez Dreamer
Uch autorze ależ z Ciebie podlizuch : )

Brak tematu

07:56, 2.3.2011 .. Dodany przez Anonim
Dreamer, aleś czepliwy.

{ Poprzednia strona } { Strona 7 z 13 } { Następna strona }

O Mnie

Start
Mój Profil
Archiwum
Przyjaciele
Mój Foto Album

Linki


Kategorie


Ostatnie Wpisy

Rozważania: Marzenia
Cel
Rozwarzania: Zrozumienie
Rozważania: Walka
Rozważania: Zło

PrzyjacieleGry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online