Tu wpisz nazwę swojego bloga.

16.9.2010 - Marzenie czy urojenie

Od dziecka mażyłam o tym, że bede miala chlopaka takiego jak na filmach, którego będe mogla dotykać, całować i mieć dla siebie, nawet o tym, że bede miała z nim kiedyś dziecko.
W ciagu ostatnich kilku dni mialam takie dziwne przeczucie jakbym wiedziała że czeka mnie coś niesamowitego, coś niezwykłego. W tym samym czasie zaczelam miewać objawy bardzo podobne do objawów ciąży. Miewałam mdłości,nie chciało mi sie jeść, dostałam rostępów w okolicach piersi... Niestety po kilku dniach okazało się, że moje marzenie nie spełni się (dostałam). Byłam z tego powodu bardzo zdolawana, az do tego stopnia że nawet chciałam obwinić tym swojego ukochanego. Rozplakałam sie i powiedzialam mu żeby sobie poszedl, ze nie chce go widziec. Płakałam jeszcze bardzo dlugo. Mama powiedziala mi, że mam jeszcze na to czas, ze jestem jeszcze młoda ale nie chcem tego przyjać do wiadomosci.
Po rozmowie z mama postanowiłam powaznie porozmawiac z chlopakiem. Usiadlam kolo niego i poprosiłam go żeby zastanowil sie czy chce miec ze mną dziecko. Czas do namysłu dałam mu dokładnie do 4 pazdziernika (zaczynaja sie wtedy dni plodne) zobaczymy co bedzie dalej.
Komentarzy ( 0 ) :: Dodaj komentarz :: Przeglądaj

16.9.2010 -

Witajcie!
Nazywam się Paulina i mam 19 lat. Od prawie dwuch lat mieszkam za granicą i moje życie odf tego czasu bardzo się zmienilo. Mam małego braciszka który ma już roczek( no oczywiście mam jeszcze siostre-15lat i brata 17lat) i wspaniałego chłopaka z którym jestem już 7 miesięcy. Mieszkam z mamą z braciszkiem chłopakiem i kolegą. To takie krótkie wprowadzenie żeby mniejwiecej było wiadomo co i jak. Zapraszam gorąco do czytania mojego bloga i pozdrawiam.
Komentarzy ( 0 ) :: Dodaj komentarz :: Przeglądaj
O mnie

Ostatni wpis

Marzenie czy urojenie
Untitled

Menu

Start
Mój profil
Mój Foto Album
Archiwum
Napisz do mnie

Przyjaciele

Linki

Gry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online