Stroje komunijne

Start - Profile - Archiwum - Przyjaciele

Które stroje komunijne sa na topie w 2015 roku?

Dodany 9.4.2015 o 02:32 - 33 komentarzy - dodaj komentarz - Link

W dziedzinie komunijnej, tak jak we wszystkich innych moda poddaje się nieustannym zmianom, z tego względu każdego roku mamy do czynienia z zupełnie nowymi trendami. Trendy te obejmują zawsze stroje komunijne, a więc suknie komunijne oraz komże i garnitury. Co ciekawe lwia część mody wynika z tego, co dzieje się w trendach dla dorosłych i najczęściej przez producentów jest nazywane modowym przeniesieniem.

Rok 2015 niczym nie odróżnia się od poprzednich – dzisiaj również mamy do czynienia z kolejnymi trendami, idealnie dostrzegalnymi w kolekcjach rodzimych producentów. Chociaż stale króluje biały, to małymi kroczkami przemykają się też pozostałe delikatne barwy. Stąd można nabyć stroje komunijne w jasnym beżu – głównie sukienki, ale sporo jest także alb i... garniturów, ale tutaj używa się raczej odcieni beżu. Niektórzy przewidują, że w obecnym roku do łask wrócą przeróżne żywe ozdoby: listki wplecione w wianuszki a nawet małe bukieciki, które dziewczynka będzie trzymała w dłoniach. Zdecydowanie nie ma się co spodziewać niepohamowanego powrotu do standardów w strojach komunijnych. Nieustannie większe pole do wyobraźni mają projektanci lubujący się w nowoczesności, jacy uwielbiają szokować specyficznymi ubraniami.

W przypadku chłopięcych ubrań komunijnym prym bez dwóch zdań wiodą tradycyjne garnitury. Alby wybierane są w większości przypadków w niewielkich miasteczkach, gdzie pierwsze skrzypce grają proste modele o białej barwie z lekkimi złotymi obszywkami.

Autor: Pozycjonowanie Radom


Przywitanie

Dodany 28.3.2015 o 08:21 - 0 komentarzy - dodaj komentarz - Link

Witam Ciepło! Mam na imię Basia. Na blogu będę prezentowała ciekawe stroje komunijne.


Gry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online