Ozon w praktyce

Opis Bloga

Zastosowanie filtrów basenowych


«  January 2021  »
MonTueWedThuFriSatSun
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Moje Menu

* Start
* Mój Profil
* Archiwum
* Przyjaciele


Jak dzialaja generatory ozonu

Istnieją dwa główne rodzaje generatorów ozonu w powietrzu, które będą naprawdę eliminować nieprzyjemny zapach. Są to ultrafioletowe (UV) i corona absolutorium (CD) generatory ozonu. Istnieją podobieństwa pomiędzy nimi, ale posiadają parę podstawowych sprzeczności, jakie są ważne dla prawdopodobnych nabywców. Generatory ozonu UV tworzoną się w górnych warstwach atmosfery. Kiedy powietrze kroczy przez lampę UV, cząsteczki tlenu dzielą się na oddzielne atomy tlenu. Pojedyncze atomy poszukują własnej równowagi przez połączenie z odmiennymi cząsteczkami tlenu do zaopatrywania ozonu. Generator ozonu UV jest niesłychanie działający w tworzeniu ozonu i oczyszczania powietrza. Eliminuje zapach, zabija bakterie i grzyby. UV jest również działający w odstraszaniu przędziorków i różnych patogenów w powietrzu, które mają możliwość powstrzymywać rozwój ewentualnie szkodzić roślinom. Corona Absolutorium to generatory ozonu takie jak Air Maid. Te generatory ozonu stanowią pole elektroniczne. Kiedy suche powietrze kroczy przez korony, cząsteczki tlenu rozdzielają się na pojedyncze atomy. Absolutorium Corona to generatory ozonu występujące w trzech przeróżnych rodzajach. Generatory lepszej częstotliwości są bardziej produktywne.Możliwi nabywcy powinni zdawać sobie sprawę z trzech kwestii. Powietrze musi być suche, mniej niżeli 10% wilgotności by wyładowania koronowe były skuteczne. Przekonaj się, że obszar, w którym stoją jest wolny od wody. 90% dynamiczności elektrycznej wykorzystywanej do wytwarzania ozonu dodatkowo otrzymuje ciepło, przeto powinno się podjąć ciągiy w celu usunięcia nadmiaru ciepła. Wyładowania koronowe tworzą kwas azotowy, jaki jest niezmiernie żrący. Kiedy już zdecydujemy się na nabycie generatora powietrza powinno się zwrócić uwagę, który działa skutecznie w różnych środowiskach i nie oczekuje zbyt dużo konserwacji. Wilgoć nie wpływa na moc generatorów UV, co jest wielką zaletą.Zobacz ten adres - http://www.koronaozon.pl


Dodano: 08:15, 13.2.2015
Komentarzy (0) | Dodaj Komentarz | Link

Konserwacja basenu

W celu dokonania konserwacji basenu należy zainstalować dobry jakościowo sprzęt. Filtry stały się nieodzownym detalem utrzymania basenu w dobrym stanie. Chronią w zasadzie przed różnymi sposobami zanieczyszczeń. Podstawową funkcją filtra jest bezspornie filtrowanie brudu, śmieci i liści. Filtry basenowe PENTAIR są dostępne w rozmaitych typach oraz klasach, jakie zawierają filtry piaskowe. Z pewnych udostępnionych na rynku wkłady filtracyjne naszej firmy stały się przeważnie preferowanym zestawem posiadaczy basenów ze względu na ich niezmiernie przystępne ceny, atrakcyjne koszty utrzymania i perfekcyjny stan wydajności. Wkłady filtracyjne używają subiektywnych elementów filtracyjnych do zbierania zanieczyszczeń z wody basenowej z mocną skutecznością.


Dodano: 10:52, 13.2.2015
Komentarzy (0) | Dodaj Komentarz | Link

Masz basen? Sprawdz jak filtrowac wode

Jako właściciel basenu muszę doglądać o zapewnienie należytego utrzymania higieny oraz konserwacji basenu. By cieszyć się niezliczoną frajdą i uciechą, musisz przekonać się, że basen to w zasadzie higiena wody i odkażenie, co następnie wymaga instalacji najsolidniejszej jakości. Mam tu na względzie filtry basenowe. Filtry, które są dostępne w wielu rozmiarach i konfiguracjach zaworowych. Proponują wysoką zdolność przepływu inieduże koszty utrzymania. Dostępne we wszystkich rodzajach i taki filtr może być instalowany w basenach różnych typów i kalibrach. Wkłady filtracyjne wyposażone w tkaninę filtracyjną, która efektywnie hamuje zanieczyszczenia i pył. Filtry piaskowe przyrządzone są z dzianiny z włókna szklanego w celu zapewnienia wytrzymałości i trwałości. Dodatkowo, zrównoważony przepływ wody przez złoże piasku umożliwia wydajność filtra. Filtr umożliwia nam również łatwą instalację ze względu na profesjonalne wykończenie.

Dodano: 02:22, 11.2.2015
Komentarzy (0) | Dodaj Komentarz | LinkGry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online