Tu wpisz nazwę swojego bloga.

23.2.2011 - gdybyś wiedział

... najgorsze jest być nikim dla kogoś, kto jest dla ciebie wszystkim ...

Moje serce pękło. Zbudowałam nasz świat na naszej miłości. Dziś w ten świat uderzyła bomba atomowa i wszystko zniszczyła.
Mój Kochany, bo inaczej o Tobie nie umiem powiedzieć - gdybyś wiedział jak tego świata mi brak...
Wiem, że ciężko ze mną wytrzymać, czasem zbyt dużo wymagam, jestem wiedźmą i aniołem w jednym.
Poszło o głupią błahostkę, że o mnie nie myśli, że Mu nie zależy, że nie pomaga itp., itd. Nasze ostatnie kłótnie są zbyt częste i ostatnio zbyt agresywne. Nienawidzę się kłócić. Boli mnie, że mówię te wszystkie słowa bez zastanowienia. Ale dziś bardziej zabolały mnie słowa Jego. Nigdy w ten sposób do mnie nie mówił, nigdy tak się nie zachowywał. Dążymy do nieuniknionego - rozstania. Często się zastanawiam, czy On wogóle jest ze mną szczęśliwy, czy daję Mu to czego tak naprawdę potrzebuje. Ale przecież daję - jestem jego żoną, kochanką i chcę by mi trochę zaufał - jak przyjacielowi.
Jeszcze wczoraj słyszałam Kochanie Kocham Cię. Dziś była burza, teraz jest cisza. Wiem, że w tym jest też moja wina, że prowokuje, że drążę. Lecz szczerze, czy moje Kochanie dałoby radę znieść to co ja.
Zapewne też czułby się niepewnie gdybym zalogowała się na kolejnym portalu randkowym, gdybym wolała spędzać czas ze znajomymi niż  z Nim, gdybym wolny czas spędzała na grach i nie widziała w tym wszystkim nic złego.
Chyba jestem głupia. Przymykałam na to oczy, wierzyłam, że to się zmieni, że gdy zagrożę rozwodem On zrozumie, że mnie traci ... w zamian tego powiedział, że ma mnie dość i chętnie podpisze te papiery. Boli - nie umiem tego bólu porównać do niczego. Jest moją pierwszą prawdziwą miłością. Miłością, która odbiera mi życie.
Boli - to że Nasza Kruszyna musi w tym uczestniczyć. Miłość - dla mnie już przestaje mieć znaczenie.
Komentarzy ( 0 ) :: Dodaj komentarz :: Przeglądaj
O mnie

Ostatni wpis

gdybyś wiedział

Menu

Start
Mój profil
Mój Foto Album
Archiwum
Napisz do mnie

Przyjaciele

Linki

<%LinkTitle%>
Gry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online