Danusiowy blog.

Wyposażenie mieszkania na wymiar.

05:57, 24.8.2017 .. 0 komentarzy .. Link
Często w naszych mieszkaniach mamy problem dopasować meble do wnętrza. Niestety wymiary naszych mieszkań są jakie są id o tego nie zawsze ściany idą w linii prostej. Rozwiązaniem tutaj moim zdaniem mogą być właśnie meble czy też inne elementy naszego wyposażenia na wymiar.

Właśnie idealne dopasowanie do konkretnej powierzchni naszych mebli i wyposażenia sprawia, że nasze mieszkania zyskują na tym i wyglądają tak jak sami chcemy. Dzięki temu możemy właściwie dopasować wszystko tak jak chcemy,

Chyba nic nie daje nam tego, jak właśnie elementy dopasowane na wymiar.

Najlepiej to widać w małych mieszkaniach, gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni, ale nie tylko. W większych elementy na wymiar sprawiają, że mieszkanie staje się piękniejsze.

Wolne w Warszawie.

11:38, 15.5.2017 .. 0 komentarzy .. Link


Spędzając czas wolny szukamy miejsc, gdzie możemy spokojnie odpocząć, dobrze się poczuć, czy też dobrze się bawić. Każdy z nas ma swój sposób an spędzanie czasu wolnego i każdego z nas co innego relaksuje i sprawia, że możemy łatwiej iść przez świat.


Dzisiaj w każdym mieście możemy znaleźć właśnie takie miejsca, gdzie możemy na spokojnie spędzić swój wolny czas.

W dużych miastach jest oczywiście to duże prostsze możemy tam znaleźć dużo więcej możliwości spędzania wolnego czasu.


Warszawa nie jest tutaj wyjątkiem, każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie, coś co sprawia, iż czuje się tutaj zupełnie inaczej i dzięki temu łatwiej jest odpowiednio podchodzić do naszego życia.


Bez tego nie wiem jakby nasze życie wyglądało, bo ciągła praca, stres nie prowadzi do niczego dobrego i nie jesteśmy w stanie osiągnąć wszystkiego tego co byśmy chcieli. Właśnie odpowiednia miejsca na realizacje naszych pasji w czasie wolnym sprawia, iż czujemy się zupełnie inaczej.
Nasze samotnie.

05:45, 20.2.2017 .. 0 komentarzy .. Link


Każda kobieta ma miejsca w których czuje się dobrze lubi w nich przebywać. Dla nie jednej z ans będzie to kuchnia, inne wybiorą pokój. Ja lubię łazienkę i pobyt w wannie lub pod prysznicem, gdy ciepła woda otula moje ciało. Wtedy czuję się najlepiej, mogę się na spokojnie zrelaksować, odpocząć.

Dzięki temu mam siłę na walkę z przeciwnościami losu. Bez odpowiedniego relaksu z pewnością by się to nie udało.

Jakie są wasze miejsca na relaks i gdzie znajduje się wasza samotnia w waszych domach – wasz pokój, kuchnia, łazienka czy może macie jakieś inne ciekawe miejsce?

Moja Warszawa

05:49, 28.11.2016 .. 0 komentarzy .. Link

Kolejna sprawa, waszym zdaniem Warszawa ma szanse na taki rozwój, aby stała się jedną z największych stolic Europy. Wiem że daleko nam do tego. Metro warszawskie to jakaś kpina, dostanie się z jednego miejsca w drugi wymaga nie lada wysiłku, jednak może jest szansa na zmiany.


Władza jaką mamy zostanie jeszcze w niej przez kilka najbliższych lat, kwestia czy ta inna która by była po niej zmieniłaby na lepsze nasze otoczenie. Ci co mieszkają w Warszawie wiedzą o czym mówię.


Nic czekam na Wasze opinie i wracam do przeglądania internetu w poszukiwaniu jakiś ciekawostek.Moja łazienka.

05:49, 28.11.2016 .. 0 komentarzy .. Link


Na początek kilka słów o zmianie jaka zaszła w mojej łazience. Postanowiłam dokonać małej zmiany i pierwszą rzeczą, którą zrobiłam, było wstawienie nowego lustra łazienkowego. Stare mi nie odpowiadało, było zbyt pospolite, zbyt małe. Zdecydowałam się na duże lustro, prawie na całą ścianę do tego podświetlane po bokach.


Chciałam mieć coś majestatycznego, dużego, coś co spowoduje, iż moja łazienka będzie wyglądała na dużo większa niż jest w rzeczywistości. Myślę, że mi się udało. Zastanawiałam się nad kilkoma możliwościami jednak ostatecznie skupiłam się na tym aby było duże i podświetlane. Przeglądałam między innymi tego typu lustra łazienkowe jak w tej galerii http://www.szklanezabudowy.pl/lustra-na-wymiar/ i trochę zaczerpnęłam z tego. Postaram się wrzucić jakieś zdjecia dotyczące mojej łazienki, jak do końca opanuje ten system blogów, bo jeszcze nie do końca wiem, jak to działa.


Jednak wracając do sedna wpisu dodatkowo chciałam, aby lustro to było w miarę indywidualne, aby nikt inny nie miał takiego samego.


Ktoś powie, jak można mieć takie samo lustro w domu. Po prostu mieszkam w domu, jakich na moim osiedlu w Warszawie jest sporo, gdyż wszystkie domy budowane były w mojej okolicy według jednego planu, wiec wszyscy sąsiedzi mają takie same powierzchnie wnętrz. Wydawałoby się, iż Warszawa to duże miasto i można liczyć na różnorodność. Niestety nie jest tak jakbyśmy chcieli.


Tak więc trzeba się trochę natrudzić, aby wyglądało to inaczej niż u innych. Chodziło też, aby inni zazdrościli mi trochę mojego pomysłu i jak sądzę moje lustro łazienkowe dobrze wypadło. Postaram się wrzucić tutaj niedługo zdjęcie mojej łazienki.Witam Was na moim blogu.

05:43, 28.11.2016 .. 0 komentarzy .. Link

Witam Was na moim blogu. To dopiero skromne początki ale już niedługo będzie on tętnił życiem. Zapraszam Was do czytania moich wpisów i komentowania ich.


Co znajdziesz na blogu.


Ciekawostki z mojego życia, kwestia, które mnie interesują. Ciekawe rzeczy dotyczące mojej osoby. Trochę o moim domu i co się w nim dzieje, co właśnie zmieniam, co kupuje.


Tak więc zapraszam do lektury.O Mnie

Start
Mój Profil
Archiwum
Przyjaciele
Mój Foto Album

Reklama


Kategorie


Ostatnie Wpisy

Wyposażenie mieszkania na wymiar.
Wolne w Warszawie.
Nasze samotnie.
Moja Warszawa
Moja łazienka.

PrzyjacieleGry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online