23.10.2014 - Do odkazania stosuje sie nie jedynie chemikalia, które do tego sluza ale równiez elementy fizyczne, zezwalajace na to.

Do odkażania wykorzystuje się nie tylko chemikalia, które do tego służą ale także czynniki fizyczne, pozwalające na to. Jednym z fundamentalnych elementów jest para wodna, jej otrzymanie jest niezmiernie proste i każdy z nas otrzymuje się w życiu codziennym, poprzez gotowanie wody. Mimo to, żeby były oczyszczone nasze przedmioty przez parę wodną, przydatny nam jest odpowiedni sprzęt jaki nam to umożliwi. Jeśli posiadamy taki przedmiot, musimy wiedzieć że odpowiednia temperatura tej pary zezwoli nam zdobyć ten efekt, to znaczy że para wodna musi co najmniej 100-105 stopni Celsjusza. Z reguły parą wodną oczyszczamy odzież, i rozmaitego rodzaju sprzęt. Kolejnym sposobem na dezynfekcję wywoływaną czynnikami fizycznymi, jest promieniowanie UV, takie promieniowanie pozwala nam niszczyć znajdujące się w powietrzu drobnoustroje, oraz na niezasłoniętych przestrzeniach. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową http://www.dezynfekcja.info.pl/. Z rzadka kiedy używa się ten drugi rodzaj dezynfekcji, bo używać go można tylko na niektórych powierzchniach, aniżeli parę wodną.
Komentarzy (0) :: Dodaj komentarz :: Przeglądaj

O mnie

Do odkażania wykorzystuje się nie tylko chemikalia, które do tego służą ale również czynniki fizyczne, pozwalające na to.

Przyjaciele

Gry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online