O mnieOstatni wpis
Menu

Linki
Strona 1 z 1
Poprzednia | Następna

Tu wpisz nazwę swojego bloga.


9.3.2011 -

O moich zainteresowaniach

Uwielbiam łyżwiarstwo figurowe,dzięki programowi TVP2 Gwiazdy tańczą na lodzie..Dzięki niemu tak naprawdę zaczęło mnie fascynować łyżwiarstwo,dlatego postanowiłam nauczyć się jeźdźić na łyżwach..

Oprócz tego cenię aktorstwo..oczywiście grę aktorską ludzi,których cenię za osobowość,wnętrze..itp. W gruncie rzeczy wielu aktorów/ek ,których poznałam są miłymi i naprawdę zasłużonymi osobami..choć w TV się tak zwykle nie wydaje..

Śpiewanie odzwierciedla z kolei moją osobowość w pewnym sensie..Od dziecka lubiłam śpiewać i tak zostało do teraz..Czasami,gdy mam natchnienie wymyślam sama teksty utworów..potem melodię..;)

Kocham koncerty..szczególnie Królowej,Gosi..itd.


Komentarzy ( 0 ) :: Dodaj komentarz :: Przeglądaj


9.3.2011 - O Mnie na początek.

O sobie

Wśród przyjaciół,znajomych,bliższej i dalszej rodziny funkcjonuje przynajmniej kilka moich obrazów.Czasami bardzo różnią się one między sobą.Ci,co mnie lubią,widzą we mnie dziewczynę pełną zalet,o wyjątkowych przymiotach charakteru.Osoby,które nie darzą mnie sympatią,podkreślają moje wady i nie chcą dostrzec we mnie niczego pozytywnego.Cóż,pewnie tak musi być,przecież nikt nie jest idealny.

Nigdy się nie poddaję..zawsze wytrwale dążę do wyznaczonego celu. Ta niepozorna powłoka cielesna skrywa w sobie wielkiego ducha,śmiały i chłonny umysł,niebywale bogate wnętrze człowieka wrażliwego..,choć wielu tego nie zauważa.


Komentarzy ( 0 ) :: Dodaj komentarz :: Przeglądaj
Gry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online