18.5.2019 - piękny upadek trendy mody uważać na


Założę się, że wszystkie rzeczy, które są wymienione tutaj, masz gdzieś w szafie, więc nie będzie musiał iść kupić wszystkie nowe stroje dla zmieniających się sezonów. Więc dziewczyny, jesteś gotowy, aby zobaczyć, co piękne trendy spadek mody są tam w tym roku?

Szaliki

Chusty w tym roku są podstawą w modzie jesień i są koniecznością, aby mieć w szafie! Czy chcesz naprawdę płynący szalik lub szukasz szalik tylko do utrzymania szyi ciepłe, naprawdę złożyć oświadczenie przesuwając w s szalik na dzień i sparować go z ulubionej pary butów. W tym roku dziewczyny, to wszystko o tym, co chusty są tam i co strój jesteś Parowanie z nimi! Można również użyć szalik na pasek też, który może podjąć trend w zupełnie nowym i innym kierunku!

Niesamowite buty

I to sprowadza mnie do mojego następnego punktu, co jesienią sezonu byłoby kompletne bez cute, niesamowite parę butów? Buty są idealne do upadku i są podstawą dla każdej dziewczyny, która wychodzi na noc na miasto-lub nawet jeśli chcesz się do ante na strój! Czy są to botki, a nawet tylko parę butów jeździeckich, to jest Twój wybór, to właśnie dostał, aby znaleźć boot, który idzie z Twojego stroju jesienią wyboru!

Szare kolory

Zdecydowanie, hugest kolor w tym roku na jesień jest o szary! Niezależnie od tego, czy jest to srebro, jasnoszary czy ciemnoszary, wszystko zależy od tego, z czym dokładnie się kojarzy. Szary jest kolorem dziewczęcych sezonu i może być tkany w całym stroju lub można po prostu związać go razem z odrobiną szarości. Parowanie szary jest tak łatwo też, bo to neutralny kolor, więc może naprawdę i naprawdę iść z dowolnym kolorem masz na sobie!

Pastelowe płaszcze

Wreszcie, ostatnie trendy mody upadku, że może nie wiedzieć o to wszystko o pastelowych płaszcze! Czy poślizgu w płaszcz, który jest blady różowy lub przesuwają się w Kanaryjskich żółty płaszcz na sezon, spadek ten jest przejęty przez pastelowe kolory w płaszcze. Halki są również ogromne w tym sezonie, więc dlaczego nie przełączyć go trochę i dostać swój Petticoat w pastelowych kolorach naprawdę rzucać ludzi off?

Więc dziewczęcych, teraz, że znasz wszystkie różne trendy mody upadku tam, jak zamierzasz włączyć je do swojego stylu? Czy kiedykolwiek po trendy mody przed? Pamiętaj, upadek jest tuż za rogiem i że przychodzi temperatury chłodnic, więc musisz być gotowy na wszystko!
Dodaj komentarz :: Wyślij do przyjaciela
O mnie

Ostatni wpis

Wybór Suknia prom - Kto jest opinia jest najlepsza?
Ubierz się na imprezę sezonu - buty i wszystkie
Kup strój koktajlowy i zyskujesz strój na każdą okazję
Wybierz idealną sukienkę wieczorną
Nützliche Informationen über Christian Dior Sonnenbrillen

Menu

Start
Mój profil
Mój Foto Album
Archiwum
Napisz do mnie

Przyjaciele

Linki

Festkleider günstig
Abendkleider kurz guenstig
Hochzeitskleider mit spitze
Kurze brautkleider
Brautjungfern kleider

Reklama

Gry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online