20.4.2020 - Druhna Sukienki - Kilka faktów do zapamiętania

Czekanie się skończyło! Twój ślub jest ze względu! Wszystkie przygotowania są gotowe. Kaplica, catering, recepcja - wszystko jest zaaranżowane. A potem dostajesz telefon od jednej z druhny: co mamy na sobie na wesele? To wszystko! Zdajesz sobie sprawę z szoku, że w ogóle nie rozważałeś tego. Tak wiele nocy ci fretted o własnej sukni ślubnej, ale nie suknie druhna.


Czy uważasz, że sytuacja jest znajoma? Nic dziwnego! Jest to bardzo powszechne dla narzeczonych zapomnieć kostiumy jej druhny w podniecenie ślubu i poszukiwania własnej sukni. Często druhny są własne siostry, najlepsi przyjaciele lub kuzyni, którzy są bardzo blisko ciebie. Jeśli nie dla tradycji lub czegokolwiek innego, powinno to być jedynym powodem, dla którego powinieneś poświęcić dużo uwagi i myśli do sukienek druhny. Są one, mimo wszystko, aby twój ślub niezapomniany dla Ciebie.

Nie jest łatwo uzyskać sukienkę dla druhny. Często mogą być 2 lub 3 druhny, i nie muszą być tej samej wielkości, koloru i wysokości. Ich gusta mogą się różnić. Więc jak uda ci się wnieść trochę jednolitości do swoich strojów, nie przynosząc im rozczarowania? Nie chcesz, aby umieścić je w sukienki nie lubią i trzeba trochę wielkości na swój ślub, jak również. Dyplomacja wymagana!

Najlepszym sposobem, aby rozwiązać tę sytuację jest otwarta dyskusja z druhny się. Poznaj ich sympatie i antypatie. To może nie być dla ciebie zbyt trudne, ponieważ najprawdopodobniej będą bardzo blisko ciebie. Mimo to, poznaj ich preferencje. Istnieją trzy główne obszary, w których potrzebujesz porozumienia między wami:

Budżet - Jeśli planujesz kupić im sukienkę, masz w niej wiele do powiedzenia. Ale jeśli plan jest dla nich kupić dostają do podjęcia decyzji. Tutaj sprawy mogą się skomplikować, ponieważ każdy z nich chciałby różnych rzeczy. Mimo to, spróbuj uzyskać jednolitość w akcesoriach, jeśli nie w sukience. Najważniejsze jest to, że każdy, kto płaci za sukienkę, musi być wygodny z kwotą. Możesz lubić konkretną sukienkę, ale jeśli nie płacisz, nie zmuszaj jej do nich. Podobnie, jeśli płacisz, a oni lubią sukienkę sprawdzić, czy możesz sobie na to pozwolić. Jeśli nie możesz grzecznie, nadal mocno, powiedzieć nie.
Kolor - Wiele troski musi iść do tego, jak kolor sukni druhny musi uzupełniać kolor sukni ślubnej. Wybierz odcienie, które mogą pasować do wszystkich druhny jednakowo. Pomyśl o wszystkich akcesoriach, aby iść z nim. Zdecyduj się na wygląd. Możesz chcieć, aby czarny lub czarny & biały nadał formalny wygląd. Możesz też spróbować czegoś w zależności od pory roku, takiego jak miękkie i jaśniejsze kolory na lato, złoto, czerwień lub miedź na jesień, granatowy lub zielony na zimę itp.
Styl - Styl zależy od smaku. Podobnie jak w przypadku ceny, styl również powinny być ustalone po konsultacji druhny. Upewnij się, że pasuje do nich wszystkich. Nie chcesz, aby zachować swój dzień ślubu jako nie tak szczęśliwy pamięci jest do noszenia sukni, która sprawiła, że wyglądają brzydko. Jednak tradycja zmuszania wszelkiego rodzaju sukienek na druhny dobiegła końca. Dziś istnieje wiele stylów, formalnych i casual, z których można wybrać.
Komfort - Bardziej niż cokolwiek innego, sukienki powinny być wygodne dla druhny. Najprawdopodobniej jest to sukienka, którą będą nosić do końca odbioru. Ponadto, muszą stać przez długi czas podczas ceremonii, a następnie tańczyć w recepcji. W związku z tym, zamiast iść na zakup w ostatniej chwili, dostać sukienki zrobić wcześniej, tak aby było wystarczająco dużo czasu na zmiany, które mają być wykonane. Nawet akcesoria muszą być starannie dobrane. Spiczaste wysokie obcasy muszą być brane pod uwagę tylko wtedy, gdy druhny mogą sobie z tym poradzić dobrze przez długi czas.
Ślub jest najważniejszym dniem w twoim życiu. Musisz być szczęśliwy, a dla szczęścia, aby zakończyć swoje druhny muszą być szczęśliwe, jak również. Wspaniała i odpowiednia sukienka druhny sprawi, że będą szczęśliwi, piękni i dumni. Po latach będą miło wspominać twój dzień ślubu.
Komentarzy ( 0 ) :: Dodaj komentarz :: Przeglądaj

19.2.2020 - Dlaczego warto wybrać designerskie torby na modę?

Dla wielu kobiet tam, wybór odpowiedniej torebki jest często przyczyną dylematu. Jakie torebki powinny wybrać? Które torebki będą im lepiej odpowiadać? Jednym z pytań często w umyśle kobiety jest to, czy projektant torba mody jest dobry zakup.

Jeśli jesteś człowiekiem widząc partnera będzie mylić nad tym, co torebka powinni wybrać, nie być rozbawiony. Będziesz zaskoczony, aby wiedzieć, dlaczego twoja kobieta będzie wydawać tyle na torebkę. Pozwól nam dać wgląd w umysł twojej kobiety i to, co myślą o torebkach.


Podobnie jak mężczyźni...

Kobiety nie różnią się od mężczyzn. Mężczyźni mają tendencję do kupowania krzykliwych samochodów i pokazywania ich innym. To sprawia, że czują się dobrze i szczęśliwi. Podobnie, kobiety mają tendencję do flash ich fantazyjne projektant torebki mody. Każda kobieta ma inny smak stylu i elegancji, więc wybór torebek z pewnością będzie inny. Jednak pytanie brzmi, dlaczego warto skupić się na zakupie torebki z renomowanych domów mody projektanta? Cóż, po pierwsze, jeśli jest to jakość, jakiej wymaga kobieta, zawsze dobrze jest wybrać torebki projektanta - są stylowe i zrobić właściwe oświadczenie.

Designerskie domy mody nigdy nie zagroziłyby jakości swoich produktów. Designerskie domy mody dołączają swoje nazwy i etykiety do produktów, które produkują. Te domy mody będą ostatnimi ludźmi, którzy naruszyli na kompromis w sprawie jakości swoich torebek. Oprócz jakości, wygląd i elegancja designerskiej torby sprawiają, że wyróżnia się.

Bez oszukiwania

Czy znasz inny powód, dla którego kobiety uwielbiają torebki? Ma powstrzymać swoich partnerów przed oszukiwaniem! Tak, badania przeprowadzone przez studentów stwierdził dziwny fakt, że kobiety kupują projektant torebki, aby zatrzymać swoich partnerów z oszukiwaniem. Wiele kobiet wierzy, że bycie w drogim zespole i posiadanie niesamowitych akcesoriów sprawi, że jej partner kocha ją bardziej. Kiedy czują, że ich związek jest zagrożony, po prostu migają te torby projektanta do squasha konkurencji.

Poręczne akcesorium

Nie tylko elegancja, której pragną kobiety przy wyborze toreb projektanta mody. Torebki mają ben w użyciu od wieków dzisiaj. Wraz ze zmieniającymi się czasami, korzystanie z torebek zmieniło się również dla kobiet. Początkowo, dla kobiety, torebki były po prostu środkiem do zaopatrzyć swoje rzeczy, których potrzebują, wychodząc z domu. Jednak torebki damskie są teraz postrzegani jako rzecznik ich właścicieli status i smak w modzie. Oczywiście, czy torebka wybrać rzeczywiście pasuje do Ciebie, zależy od własnych upodobań i preferencji.
Komentarzy ( 0 ) :: Dodaj komentarz :: Przeglądaj

2.12.2019 - Jak accessorize małą czarną sukienkę

Wszechstronny, pochlebny i ponadczasowo elegancki, Mała czarna sukienka jest ostatecznym musi mieć pozycję w każdej kobiecej garderoby. Od eleganckiej krzywej-tworząc Halter szyje do oszałamiającej spalony hemline, jest "LBD" tam, aby dopasować każdy rysunek. Założona przez Coco Chanel w 1920 roku, Mała czarna sukienka przeszła od siły do siły, a dziś każdy projektant wart jego sól, z góry wybiegu nazwy do budżetu marki High Street, ma szeroki zakres do wyboru.

Piękno LBD leży w dużej mierze w jego elastyczności: niezależnie od tego, czy zmierzamy do biura czy Dancefloor, możesz liczyć na swoją LBD, aby zapewnić idealny strój na każdą okazję.

Ważne spotkanie
To rano dużej prezentacji, jeśli można wygrać nad tym klientem i dokonać sprzedaży wiesz, że promocja będzie w końcu w zasięgu ręki. Spędziłeś ostatnie kilka tygodni myśląc o niczym innym-masz biegać przez slajdy milion razy i przygotowane odpowiedzi na każde pytanie, które mogą rzucić na Ciebie; ale jedna rzecz, której nie planuje się nosić.

Krok w górę Mała czarna sukienka. Dla potężnego wyglądu sali konferencyjnej, schludny marynarka z karbowanym kołnierzem z zamkniętym pojedynczym przyciskiem zaakcentuje talię, zachowując profesjonalny wygląd. Spróbuj odgadnąć lub Donna Karan dla wielkiego projektanta traktować, lub Blazer, że nie złamie Bank, Topshop ma duży wybór modne, ale wyrafinowane kurtki.

Zachowując prosty, ale klasyczny motyw, ten wygląd może być gustownie wykończone delikatną biżuterię srebra. Wybierz parę małych sztyfty, minimalistyczny Srebrny wisiorek i smukłą srebrną bransoletkę, aby zakończyć transformację stylowe i udane wykonawczy.

Nocne dziewczyny
Tak zrobiłeś, zrobiłeś duży skok i masz na sprzedaż. Twoi szefowie są zachwyceni, a Twoi koledzy trochę zazdrobny, ale po tym wszystkim, że ciężka praca wszystko, co naprawdę chcesz zrobić, to wyjść z biura i świętować z dziewczynami. Cóż szczęście wybrałeś małą czarną sukienkę; kilka prostych zmian może zabrać Cię z sali pokładzie do winiarni w ciągu kilku minut.

Po pierwsze, celem jest niech włosy w dół, więc dlaczego nie dosłownie to tylko, że? Na długość ramion do długich włosów, odpinanie zamków i pozwalając im swobodnie się o twarzy daje piękny ciepły i naturalny wygląd podkreślać swoje cechy. Teraz do biżuterii; umieścić proste srebro na bok i poślizgu na niektórych Chunky, funky koraliki i pasujące bransoletki. Idź na jasny kolor, takich jak turkusowy lub fioletowy, aby dodać zabawy i zabawny twist i wykończyć z jasnym worek sprzęgła, aby zakończyć wygląd.

Czarna piłka krawata
Kilka miesięcy w dół linii i zasłużonych promocji podjęła działania. Zaproszenie do rocznej czarnej krawata firmy pojawia się na biurku i Twoja pierwsza myśl jest,  "co będę nosić? " Cóż strach nie, po raz kolejny można liczyć na LBD do zagwarantowania będziesz wyciąć efektowne i uderzające figurę na piętrze sali balowej.

Dla funkcji formalnych sukienka bez ramić jest zawsze doskonałym wyborem i accessorizing z prawdziwych lub faux pereł zapewni eleganckie wykończenia, aby zapewnić wyróżniać się z tłumu. Prosty ciąg pereł będzie czerpać podziwu uwagę na ramiona i może być stylowo uzupełnione parę pasujące kolczyki efekt kropli i Perła bransoletka. Twój makijaż Essentials można wślizgać się w małej torebce satynowe i ten wspaniały zespół efektownie zakończone z parą czarnych sandały ramiączkach. Pamiętaj, aby nosić je przed wydarzeniem, dzięki czemu można wygodnie tańczyć w nocy.

Świąteczna impreza
Sezon imprezowe przychodzi około szybciej co roku, ale po raz kolejny LBD jest idealny do tworzenia ponadczasowy świąteczny wygląd. O tej porze roku to wszystko o co większość długich nocy i Rozjaśnianie rzeczy z odrobiną blasku. Zabawna, floaty sukienka jest idealna do wsiadania do ducha partii. Accessorize z ciepłych złotych tonów i dramatyczny makijaż oczu, aby mieć pewność, pocałunek pod jemioła.

Na trochę glitzy Glamour, parę złotych sandały ramiączkach i pasujące torebki działa cuda. Biżuteria powinna być zabawna i Świąteczna; o tej porze roku można sobie pozwolić na trochę bardziej ekstraworanckie. Eksperymentuj z biżuterią kostiumu lub, jeśli czujesz się dzielny, wypróbuj Boa z piórkiem, aby uzyskać dodatkowe, Zabawne detale.
Komentarzy ( 0 ) :: Dodaj komentarz :: Przeglądaj

28.8.2019 - Panie suknie wieczorowe-czego szukać podczas zakupów!

Szukam, że idealny strój wieczorowy może być bardzo czasochłonne, bo chcesz, aby dokładnie sukienka wyglądać najlepiej i mają głowy toczenia po wprowadzeniu do pokoju. Z wielu różnych stylach tam w tym projektant sukienki, które mogą być bardzo kosztowne, może to być trudna decyzja, bo może lubisz pewnego stylu, ale można zauważyć inny z odrobiną coś ekstra, że chcesz mieć w sukni , i to jest przy wyborze idealny strój wieczorowy może stać się mylące.

Nie ma wiele zasad, co kobiety powinny nosić przy wyborze sukni wieczorowej, więc może być bardzo osobisty, aby dopasować swój indywidualny smak. Trzy główne kwestie, które należy wziąć pod uwagę to rodzaj wydarzenia, w jakim sezonie jest i jak formalna jest spodziewana okazja. Krótkie sukienki są preferowanym stylem dla tych gorących miesiącach letnich i byłby idealny dla tych imprez plenerowych, ale dla tych zimowych miesięcy zimą czarny jest zazwyczaj pożądany kolor, chociaż istnieją pewne głębokie niebieskie i inne ciemne kolory, które byłyby świetne alternatywy.

Suknie projektanta są zdecydowanie najbardziej poszukiwanych dla aktorek, stało się wymogiem dla tych eleganckich nagród sławna. Niektóre nazwy, takie jak Calvin, Klein, Gabbana, Valentino, Ralph Lauren i Versace tylko po to, aby wymienić tylko kilka, są jednymi z najbardziej popularnych projektantów, że słyszymy, kiedy zapytać aktorek w tych wydarzeniach, którzy zaprojektowali swoje suknie. Chociaż są to grzywny wyborów dla tych bogatych popularnych gwiazd, są one wyjście z zasięgu niektórych zwykłych ludzi i zwykle muszą zadowolić się imitacją.

Poszukaj stylów, które pasują do Twojej osobowości, na przykład nie może być osobą, która jest w modzie i lubi ubierać się dużo, więc miły prosty, ale elegancki strój wieczorowy byłby idealnym wyborem dla Ciebie, ponieważ ważne jest, aby czuć się komfortowo w tym, co nosisz  i z pewnością uzupełni Twoją osobowość. Istnieje wiele stylów tam na rynku, więc upewnij się i szukać tego, który najbardziej Ci odpowiada, to niekoniecznie musi być jednym z najnowszych stylów, również rozważyć, jak bardzo jesteś gotów wydać. Naprawdę nie chcesz wydać dużo pieniędzy na sukienkę, która prawdopodobnie będzie nosić raz, a może dwa razy, w zależności od tego, co może się okazać.
Komentarzy ( 0 ) :: Dodaj komentarz :: Przeglądaj

20.5.2019 - Najlepsze trendy mody ślubnej z 2019

Każdego roku istnieją charakterystyczne trendy w modzie ślubnej i piękno, zwłaszcza na suknie, niestandardowe biżuteria ślubna, i fryzury ślubne. W tym roku, istnieje kilka fantastycznych trendów, które każda panna młoda może łatwo dostosować się do jej ślubu. Spójrz na najlepsze trendy mody ślubnej z 2019.

Proste, ale eleganckie suknie ślubne. Po wielu sezonach asymetrii, ruching, falbany, i skandalicznie śmiałe upiększeń, istnieje niewielki trend pieszo powrotem do bardziej prostych Suknie ślubne. Te nowe Suknie są symetryczne, wykonane z pięknego jedwabiu, a cechą może jeden szczegół podpis jak łuk w talii. To jest jak powiew świeżego powietrza do powrotu z suknie, które zostały coraz bardziej bardziej zajęty w ich kawałki, sylwetki, i szczegóły w ostatnich sezonach. Podczas gdy proste Suknie są nadal przewagę liczebną przez zajęty te, są pięknym nowym kierunku. Wybierz Pared dół sukni i baw oddanie swoje osobiste znaczek na nim z wyboru welon i zwyczaj biżuterii ślubnej.

Powrót cekinów. Jeśli nie jesteś gotowy, aby objąć prosty, ale elegancki trend, może kochasz suknie, które oferują mnóstwo cekinów. Cekiny zostały z stylu tak długo, że rzeczywiście czują się nowe i ekscytujące. Projektanci używają ich do tworzenia całej-over Shimmer na głowę do toe cekinami suknie, a także jako akcenty na spódnice lub staników. Jest to tendencja, która wygląda mieć nogi również w 2019 i poza, sądząc po popularności cekinami suknie wieczorowe na gwiazdy na czerwonym dywanie niedawno.

Polerowane fryzury ślubne. Nie było ostateczne odejdzie od Beachy ślubne włosy późno w 2010, i że tendencja będzie nadal dla 2019. Bardziej dopracowane fryzury są lepsze dopasowanie do Ladylike 1950 inspirowane Suknie ślubne, jak również dla nowych prostych, ale eleganckie sukienki. Spróbuj niski kok lub kok z ciekawym twist uchwycić ten ślubny trend piękno doskonale. Jeśli suknia ślubna jest bardziej dramatyczna lub krawędź tnąca, umieść kok na jednej stronie i zdobią go sprayem białych piór. Narzeczonych, którzy wolą klasyczną elegancję powinny zdecydować się na symetryczną fryzurę, ozdobione klejnotem pałąk, spinki do włosów, a nawet Tiny Tiara (tak, tiary są również wraca!).

Custom Bridal biżuteria. Od kilku lat, jeśli chcesz zerwać białą suknię ślubną, kolorowe skrzydło było odpowiedzią. Tak słodkie jak były, wygląd został oficjalnie uznany  "Done " w 2010. Teraz narzeczonych, którzy chcą dodać pop koloru do swoich zespołów zwracają się do niestandardowej biżuterii ślubnej, aby pokazać swoją osobowość. Rozpraszanie niebieskich kryształów w zestawie Kryształowej biżuterii ślubnej to świetny sposób na uzyskanie czegoś niebieskiego lub wybranie kobiecej łaski zestawu różowych pereł. W biżuterii druhna, nawiasem mówiąc, niestandardowe kolorowe zestawy są tak popularne jak zawsze. Nowe podejście jest, aby wybrać biżuterię, która jest cień lub dwa głębiej niż kolor sukienki druhna.

Wstążka krawędzi welony. Zasłona krawędzi wstążki będzie wielkim trendem dla 2019 narzeczonych. Słodki klasyczny projekt nie koordynować tak dobrze z sexy asymetryczne Suknie trąbki z ostatnich kilku sezonów, ale powrót prostej elegancji zwiastuje nową popularność zasłoną krawędzi wstążki. Jest to idealne upiększenie dla welonu w połączeniu z sukni w stylu 1950 lub jeden z klasycznych linii. Wybierz szeroką Wstążkę dla więcej  "pop " lub wąską wstążką tylko po to, aby zdefiniować krawędź zasłony. Podczas noszenia blusher z zasłoną krawędzi wstążki, blusher nie powinny mieć granicę, jak to sprawia, że linia przez przód panny młodej na zdjęciach. Z tak wielu wspaniałych nowych trendów, 2019 jest patrząc jak wielki rok dla mody ślubnej!
Komentarzy ( 0 ) :: Dodaj komentarz :: Przeglądaj
O mnie

Ostatni wpis

Druhna Sukienki - Kilka faktów do zapamiętania
Dlaczego warto wybrać designerskie torby na modę?
Jak accessorize małą czarną sukienkę
Panie suknie wieczorowe-czego szukać podczas zakupów!
Najlepsze trendy mody ślubnej z 2019

Menu

Start
Mój profil
Mój Foto Album
Archiwum
Napisz do mnie

Przyjaciele

Linki

brudtärna klänning
kevinluo.se
Klänningar Stora Storlekar
balklänningar
klänningar till bröllop

Reklama

Gry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online