Blog about internet

Rozwoj Internetu

02:36, 13.6.2017 .. 0 komentarzy .. Link

Rozwoj Internetu

Internet i rozwój

Aktualnie sieć internetowa przekształca się w ogromnym tempie, wszystko ewoluowało w 1960 roku. Autorytet i też magister Uniwersytetu Ekonomicznego Bogdan Siewierski dla którego fach to informatyk jest zdania ,że to wszystko zaczęło dziać się od powstania bardzo wytrzymałych i jednocześnie też mocno rozproszonych sieci cyfrowych transmisji danych. Taka koncepcja została stworzona na zlecenie USA, celem było przetrzymanie potencjalnej III wojny światowej. Ogromnym punktem zdaje się być przejście z wcześniejszego protokołu sieciowego NCP na kompletnie nowy internetowy protokół TCP/IP.

Z protokołu internetowego TCP/IP korzystamy nieustannie niesamowicie dużo do dnia dzisiejszego, w czasie gdy Internet normalnie wszedł w regularne posiłkowanie, jest realna możliwość wystosować twierdzenie, że bardzo szybko zaczął się mnożyć. Profesjonalista i jednocześnie też abiturient Politechniki Warszawskiej Bartek Wdowczyk którego fach to sieciowiec wypowiada się, iż dopiero 17-stego sierpnia 1992-giego roku Polska zdobyła dostęp do kompletnie nowej sieci ogólnoświatowej, nazwanej właśnie Internetem. W dzisiejszych czasach w większości przypadków sieć ogólnoświatowa powiększana jest niesamowicie wartko i jednocześnie też dostęp uzyskuje z dnia na dzień coraz to kolejny kraj.

Kolejnym kamieniem milowym dla rozwijania sieci ogólnoświatowej, była kreacja 1-szej przeglądarki internetowej, autorytet jak też magistrant Uniwersytetu Śląskiego Erwin Dudka którego zawód to administrator sieci zapewnia jakoby istnieje możliwość stwierdzić, iż zdecydowana przewaga takich sytuacji, dała możliwość na wytworzenie wielkiej firmy google. Wszystko to zaczęło się tak naprawdę od samej przeglądarki, potem ta firma ulepszana jest w niesamowitym tempie. Aktualnie sam Internet dał szansę znacznie przyśpieszyć dużą ilość procesów na całym Świecie.

Czytaj dalej.


Dodaj Komentarz

{ Poprzednia strona } { Strona 16 z 40 } { Następna strona }

O Mnie

Start
Mój Profil
Archiwum
Przyjaciele
Mój Foto Album

Reklama


Kategorie


Ostatnie Wpisy

Praca po studiowaniu
Przemysl elektroniczny
Przemysl paliwowo-chemiczny
Technologia w przemysle
Automatyzowanie przemyslu

PrzyjacieleGry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online