Blog about internet

Rozwoj elektroniki

02:38, 13.6.2017 .. 0 komentarzy .. Link

Rozwoj elektroniki

Postęp w elektronice

W dzisiejszych czasach postęp elektroniki i jej pochodnych postępuje bardzo szybko a powodem tego jest zaistnienie zacnych potrzeb konsumenckich i równocześnie też dużej dywersyfikacji. Ekspert i dyplomant Uniwersytetu Wrocławskiego Tito Winnicki dla którego praca to inżynier twierdzi, iż to właśnie dzięki dziedzinie elektroniki Świat wszedł w erę komputerową, automatyzację i również zyskała generalne możliwości zastąpienia działań urządzeniami elektronicznymi i również maszynerią.

XX wiek pozostaje okresem sporych zmian i jednocześnie bardzo dużych udogodnień dla ludzi. Jeszcze pięćdziesiąt lat temu sprzęty komputerowe PC na widok których aktualnie wybuchlibyśmy śmiechem zajmowały całe wielkie pomieszczenia, zaś obecnie komputer 500 razy mocniejszy posiadamy w zegarkach na rękę. Autorytet i równocześnie abiturient Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu Tadeusz Trzybiński którego fach to inżynier jest zdania, iż tak ogromny rozwój wytwarza niesamowicie szybkie przestawanie się zarówno softu i również elektroniki wszelkiej maści. Z tego powodu elektronika kompletnie sama napędza osobisty rozwój.

Wymysł pierwszego telefonu było tak naprawdę kompletnym i niezaplanowanym przypadkiem dlatego, że wcześniej pomysłem było puszczanie muzyki, okazało się jednak, że technologia owa zdaje się transmitancji głosu ludzkiego. Na samym starcie bardzo sporą barierą były stare kable, znawca i również alumn Uniwersytetu Łódzkiego Janko Rycąbel którego profesja to elektronik wypowiada się jakoby technologia światłowodów bardzo szybko dokonała wielkich postępów w temacie ilości rozmów prowadzonych jednocześnie. Duży rozwój dokonał się też w nowej kosmicznej technologii. Właśnie ten rozwój elektroniki wykreował szansę budowy kosmicznych rakiet, a to stworzyło szansę na wyprawy badawcze w kosmos.

Czytaj dalej.


Dodaj Komentarz

{ Poprzednia strona } { Strona 6 z 40 } { Następna strona }

O Mnie

Start
Mój Profil
Archiwum
Przyjaciele
Mój Foto Album

Reklama


Kategorie


Ostatnie Wpisy

Praca po studiowaniu
Przemysl elektroniczny
Przemysl paliwowo-chemiczny
Technologia w przemysle
Automatyzowanie przemyslu

PrzyjacieleGry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online