Blog about internet

Technologia w przemysle

02:39, 13.6.2017 .. 0 komentarzy .. Link

Technologia w przemysle

Technologia i przemysł

Rynek zajmujący się gazem ziemnym nieźle prognozuje na najbliższe lata, oznacza to po prostu wyższe wydobycie porównując do poprzednich lat obliczeniowych. Fachowiec i również dyplomant Uniwersytetu Ekonomicznego we WrocławiuAaron Taube którego profesja to technik twierdzi jakoby teraźniejsze prognozy mówią o zużyciu na poziomie nawet 20 mld gazu, podczas kiedy w bliskim czasie prognozowany wzrost produkcji rocznej skoczy do być może nawet 17 miliardów a to może oznaczać nieprzerwaną i ciągłą niezbędną potrzebę i wymóg rozwoju technologii.

Bardzo mocno istotnym aspektem jest na pewno oczyszczanie i przeczyszczanie LPG mające za zadanie zabić wszelkie szkodliwe związki chemiczne, fachowiec jak też doktor Uniwersytetu Jagiellońskiego Martin Dędek którego główna profesja to inżynier uważa, że błyskawicznie eskaluje technologia która wykorzystywać może sita molekularne w 1-szym celu mające na zadanie neutralizowanie tak zwanych związków aromatycznych. Teraz można wymienić bardzo dużą ilość odmian molekularnych sit, wielokrotnie ulepsza się odmiany typu : typ 3A oraz typ 5A, można wyróżnić nieco ponad dwieście odmian dla każdej z nich.

Aktualnie używane są również zwane inaczej procesy kaustyczne na licencji Merox i również Shell. Fachowiec i również doktor Uniwersytetu Gdańskiego Andrzej Stus dla którego fach to inżynier gazowy uważa, iż wymienione technologie pozwalają wyczyścić gaz w 100%, nie istnieje potrzeba opłat licencyjnych, technologie będące oparte na adsorberach bez układu są proste w obsłudze jak również nie mają potrzeby wymagania bardzo sporych nakładów pieniężnych. Obecnie priorytetowe jest przesyłanie gazu, wymóg jest aby robić to dużą ogólną skalą, wobec tego jest więc potrzeba zamontowania urządzeń przesyłowych w dużej ilości. W skład tych instalacji wchodzą złącza rurkowe, zawory a także napędy zaworów.

Czytaj dalej.


Dodaj Komentarz

{ Poprzednia strona } { Strona 4 z 40 } { Następna strona }

O Mnie

Start
Mój Profil
Archiwum
Przyjaciele
Mój Foto Album

Reklama


Kategorie


Ostatnie Wpisy

Praca po studiowaniu
Przemysl elektroniczny
Przemysl paliwowo-chemiczny
Technologia w przemysle
Automatyzowanie przemyslu

PrzyjacieleGry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online