7.12.2018 - bilety na mecz fc barcelony

Jesteś zapalonym kibicem? Interesują Cię wyjazdy na mecze Barcelony? Spróbuj już dziś oglądać najwspanialsze oferty. Aglomeracja o której mowa słynie przede wszystkim z innowacyjnego obiektu sportowego jakim jest Camp Nou, może on zmieścić uwaga- aż 100tys sympatyków. W rankingach FIFA stadion otrzymał aż pięć gwiazdek za najwyższy standard europejski. Posiadaczem stadionu jest klub FC Barcelona. Odbywają się tu ponadto mecze reprezentacji kraju. Poza tym Barcelona bezustannie się modyfikuje, a sprzyjają temu najnowsze przepisy nadające przywileje Katalończykom. Wycieczka do Barcelony na mecz może być największą przygodą twojego życia. Połącz sport z kulturą- zwiedzaj piękne miasto i kibicuj ukochanej drużynie.

Komentarzy ( 0 ) :: Dodaj komentarz :: Przeglądaj

7.12.2018 - hiszpania barcelona

Barcelona to aglomeracja położona w północno-wschodniej Hiszpanii, nad Morzem Śródziemnym. To drugia co do wielkości metropolia Hiszpanii.
Barcelona została założona jako Rzymskie metropolia w starożytności. W średniowieczu stała się stolicą Hrabstwa Barcelony i Marchii Hiszpańskiej. Barcelona pozostała założona przez Fenicjan.
W 712 roku została ona opanowana przez Maurów i znajdowała się pod ich rządzeniem prawie 100 lat!
Dziś miasto jest oczywiście jednym z najchętniej zwiedzanych miejsc przez turystów z całego świata.
Są tutaj miłe zimy ale bardzo upalne lata. Jest to miasto, w którym jest wybitnie mało opadów (pada około 50 dni w roku).
Miejscowość przyciąga turystów nie tylko najatrakcyjniejszymi plażami i bardzo delikatnym klimatem, ale przede wszystkim dziesiątkami zabytków z różnych epok - trzeba zaznaczyć, że znajduje się w nich aż dziewięć budynków, które zostały wpisane do światowego dziedzictwa UNESCO - trzeba je zobaczyć będąc na wczasach w Barcelonie!

Komentarzy ( 0 ) :: Dodaj komentarz :: Przeglądaj

7.12.2018 - barcelona pogoda

Barcelona to aglomeracja położona w północno-wschodniej Hiszpanii, nad Morzem Śródziemnym. To drugia co do wielkości miejscowość Hiszpanii.

Barcelona została założona jako Rzymskie miasto w starożytności. W średniowieczu stała się stolicą Hrabstwa Barcelony i Marchii Hiszpańskiej. Barcelona pozostała założona przez Fenicjan.

W 712 roku została ona opanowana przez Maurów i znajdowała się pod ich kontrolowaniem prawie 100 lat!

Dziś miasto jest oczywiście jednym z najchętniej zwiedzanych miejsc przez gości z całego globu.

Są tutaj sympatyczne zimy ale niezwykle upalne lata. Jest to miasto, w którym jest wybitnie mało opadów (pada około 50 dni w roku).

Metropolia przyciąga turystów nie tylko najwspanialszymi plażami i bardzo subtelnym klimatem, ale przede wszystkim dziesiątkami zabytków z różnych epok - trzeba zaznaczyć, że znajduje się w nich aż dziewięć gmachów, które zostały wpisane do światowego dziedzictwa UNESCO - trzeba je zwiedzić będąc na wakacjach w Barcelonie!

Komentarzy ( 0 ) :: Dodaj komentarz :: Przeglądaj

16.11.2018 - ciekawe miejsca barcelona

Barcelona to metropolia położona w północno-wschodniej Hiszpanii, nad Morzem Śródziemnym. To drugia co do wielkości aglomeracja Hiszpanii.
Barcelona została założona jako Rzymskie miasto w starożytności. W średniowieczu została stolicą Hrabstwa Barcelony i Marchii Hiszpańskiej. Barcelona pozostała założona przez Fenicjan.
W 712 roku została ona opanowana przez Maurów i znajdowała się pod ich panowaniem prawie 100 lat!
Dziś miasto jest rzeczywiście jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc przez turystów z całego świata.
Są tutaj łagodne zimy ale niesłychanie upalne lata. Jest to miasto, w którym jest bardzo mało opadów (pada około 50 dni w roku).
Miejscowość wabi turystów nie tylko najpiękniejszymi plażami i bardzo delikatnym klimatem, ale przede wszystkim dziesiątkami zabytków z różnych epok - trzeba zaznaczyć, że znajduje się w nich aż dziewięć budynków, które zostały wpisane do światowego dziedzictwa UNESCO - trzeba je zwiedzić będąc na wczasach w Barcelonie!

Komentarzy ( 0 ) :: Dodaj komentarz :: Przeglądaj

16.11.2018 - zwiedzanie miasta barcelona

Komentarzy ( 0 ) :: Dodaj komentarz :: Przeglądaj
O mnie
zwiedzanie miasta barcelona

Ostatni wpis

bilety na mecz fc barcelony
hiszpania barcelona
barcelona pogoda
ciekawe miejsca barcelona
zwiedzanie miasta barcelona

Menu

Start
Mój profil
Mój Foto Album
Archiwum
Napisz do mnie

Przyjaciele

Linki

Reklama

Gry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online