Fotograf ślubny Kraków

Start - Profile - Archiwum - Przyjaciele

Fotografia slubna Kraków

Dodany 13.6.2019 o 08:02 - 0 komentarzy - dodaj komentarz - Link

Jednym z wydarzeń, które zdarzają się nam raz w życiu jest ślub. W związku z tym posiadanie pamiątki z tego wydarzenia to marzenie de facto każdej pary młodej. Wobec tego, też aby mieć takie pamiątki przydaje się wyjątkowy fotograf ślubny Kraków. Bardzo serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty moich usług, które obejmują realizację reportaży ślubnych, sesji plenerowych lub również sesji narzeczeńskich. Dzięki faktowi, iż dysponuję niezwykle nowoczesnym sprzętem jestem w stanie zagwarantować realizację naprawdę zdjęć na najwyższym poziomie. W szczególności dla mnie każde zlecenie jest unikalne i w związku z tym dbam o jego realizację na najwyższym poziomie. W pakietach moich usług mieści się zarówno wykonanie i dostarczenie zdjęć na płytach DVD w dużej rozdzielczości, wydrukowanie fotografii czy też galerię czynną w sieci. Liczba zdjęć i pozostałych usług realizowanych przeze ze mnie zależy od pakietu, jaki pozostanie wybrany przez klientów. Niemniej niezależnie od pakietu zawsze staram się realizować zdjęcia na najwyższym poziomie. Poza standardowymi zdjęciami umożliwiam również dostęp do sesji w dniu ślubu oraz wielu pozostałych opcji. Zapewniane przeze mnie usługi stoją na bardzo wysokim poziomie i właśnie dzięki temu mogę zagwarantować, iż każdy będzie w pełni usatysfakcjonowany ze zrealizowanych przeze mnie zdjęć. Fotografie, które oferuje z całą pewnością zadowolą każdą osobę, jaka zdecydowała się na skorzystanie z oferowanych przeze mnie usług.
House of images - Fotograf slubny Kraków

Dodany 10.5.2019 o 12:20 - 0 komentarzy - dodaj komentarz - Link

‘’House of images’’ został założony przez Agatę Pietrzyk. Mieszkankę Grodu Kraka, z którym się utożsamia. Od 2010r. stara się skupić całą swoją uwagę na fotografii. Ukończyła studia na kierunku fizjologii i socjologii. Na co dzień stara się skupić swoją uwagę na danej chwili, ludziach, przyrodzie, które uwiecznia na zdjęciach. Natchnienie czerpie z codzienności. Odkąd sięga pamięcią zawsze lubiła obserwować reakcje pozostałych ludzi, ich emocje i ruchy.

houseofimages.pl

Oferta

W swojej ofercie ma niżej przytoczone usługi:

- fotografia ślubna – reportaż

Przyszła Para Młoda może liczyć na otrzymanie szczegółowej oferty mailowo, dopasowanej indywidualnie do potrzeb. Fotoreportaż ślubny może trwać 4h, 8h lub 12h. Odpłatność jest uzależniona od kilku czynników takich jak liczba godzin, termin ślubu.

Pakiet uwzględnia: zdjęcia w formacie .jpg poddane szczegółowej obróbce. Zdjęcia są w max. rozdzielczości, zapisane na DVD lub nośniku USB; plik dokumentacyjny; mini sesja w dniu ślubu; zdjęcia grupowe, zdjęcia rodzinne; 100 odbitek w formacie 15cm x 23cm; galerię internetową zabezpieczoną hasłem; slideshow z podkładem instrumentalnym z najlepszymi fotografiami.

- sesja plenerowa

Oprócz mini sesji w dniu ślubu, wykonuje także plenery ślubne w innym dniu niż wesele. Jest to idealna szansa, aby pokazać Waszą bliskość w otoczeniu. Lokalizację sesji plenerowej dobieramy wspólnie. Cena pleneru zawiera: około 3 h fotografowania; 40 fotografii w maksymalnej rozdzielczości w formacie .jpg po starannej obróbce i retuszu na płycie DVD lub nośniku USB; 20 fotografii w formacie 15cm na 23cm.

- sesja narzeczeńska

To doskonała okazja, aby zaznajomić się z obiektywem i spotkać się z fotografem przed ślubem. Zrobione fotografie w czasie sesji narzeczeńskiej możecie użyć do ślubnych zaproszeń, prezentów dla rodziców, gości i tym podobne. Pakiet uwzględnia: 30 zdjęć po szczegółowej przeróbce i retuszu na DVD w max. rozdzielczości; wydrukowane zdjęcia w formacie 15cm x 23cm; galerię on-line chronioną hasłem.

- albumy i fotoksiążki

Cechują się najlepszą jakością wykonania. Pary Młode mogą samodzielnie obrać wygląd albumu, jego kolor, typ okładki, a także zdjęcia, które znajdą się w środku.

- fotografia ceremonii chrztu

Do wyboru są dwa pakiety. Pierwszy z nich to fotografowanie samej ceremonii razem z krótką sesją z rodziną przed kościołem. Drugi pakiet jest nieco bardziej rozszerzony. To fotoreportaż obejmujący przygotowania, ceremonię i spotkanie rodzinne. Pakiet mieści w sobie: 120 zdjęć na DVD po pełnej obróbce oraz w maksymalnej rozdzielczości; 50 odbitek w formacie 15cm x 23cm; galerię internetową zabezpieczoną hasłem; prezentację multimedialną z podkładem instrumentalnym.

Profesjonalizm na pierwszym miejscu

Agata Pietrzyk w czasie wykonywania reportażu pracuje przez cały dzień, ponieważ niezwykle istotne jest dla niej to, co dzieje się „pomiędzy” kluczowymi etapami w dniu ślubu. Fotografowanie zaczyna od przygotowań i uważnie przypatruje się wszystko, co dzieje się wokoło. To właśnie takie momenty pozwalają stworzyć oryginalną historię.

Ta kobieta z zamiłowaniem do fotografii (i podróży) jest w stanie dojechać na Wasz ślub gdziekolwiek będziecie jej potrzebować. Wystarczy wysłać wiadomość lub zadzwonić.
Gry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online