Blog o tworzeniu stron www

32 Fotografia obecnie

06:24, 22.2.2017 .. 0 komentarzy .. Link

tworzenie stron wordpress

Fotografia i jej historia

Historia fotografii cofa ponad pięćset lat wstecz kiedy to wielki Leonardo Da Vinci zrobił totalnie pierwsze tak zwane urządzenie camera obscura, tak nazwane przez niego. Jest to tylko pudełko z dziurką gdzie w konkretnym momencie na drugiej ścianie wytwarza się odwrócony obraz tego przedmiotu. Znawca jak też magister tworzenie stron wordpress Politechniki Łódzkiej Olaf Komarnicki dla którego stanowisko to naukowiec uważa, że wystarczyło tylko dwieście lat po to by profesor z Halle odkrył, iż niektóre elementy srebra dość dobrze odbijają wszelkie światło na różnych powierzchniach.

Dopiero w 1840 roku dziedzina fotografii zaczęła się w całej krasie rozwijać, zdjęcia robiło się na płytkach metalowych z dodatkiem srebra gdzie zdjęcia robiły się ponad pół godziny, jest się w stanie wykonania portretu fotograficznego ale kosztuje to szalona ilość tworzenie stron wordpress nakładów finansowych a samo konkretne zdjęcie ma się możliwość wykonać 1 na blaszkę. Znawca i magister Uniwersytetu Warszawskiego Adam Domalik którego główny zawód to inżynier fotografii jest zdania, iż wszystko to możemy nazwać monochromatycznymi działaniami, potem jednak weszły na rynek matryce światłoczułe co przekłada się na wytworzenie całkowicie nowoczesnych cyfrowych aparatów.

Fotografia cyfrowa rozkręcana jest niesamowicie wartko i można wypunktować najczęściej sporą ilość detali które przyczyniły się do jej powstania. Fachowiec i abiturient Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania we Wrocławiu Ivo Gołba którego główna profesja to fotograf jest zdania, iż w przeciwieństwie do tradycyjnej fotografii, w cyfrowej fotografii obraz nanosi się jako dany kadr w konstrukcji cyfrowej, a nie jak w chemicznej postaci na nośniku światłoczułym. Od roku 2005 współczesny sprzęt totalnie zneutralizował ten z poprzednich czasów. Obecnie w aparaty fotograficzne wkonstruowane są nawet dobre kamery, wychwytujące ruchomy obraz.

Czytaj dalej.


Dodaj Komentarz

{ Poprzednia strona } { Strona 13 z 44 } { Następna strona }

O Mnie

Start
Mój Profil
Archiwum
Przyjaciele
Mój Foto Album

Reklama


Kategorie


Ostatnie Wpisy

44 Drukarki i fotografia
43 Fotografia kiedyś
42 Fotografia współczesna
41 Internet i jego zastosowania
40 Kreacja Internetu

PrzyjacieleGry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online