Blog o tworzeniu stron www

35 Historia komputerów

10:30, 23.2.2017 .. 0 komentarzy .. Link
"

Rozwój komputerów

W tych czasach komputerowy sprzęt rozkręcana jest w zastraszającym tempie, pierwszy i największy sprzęt w ogóle skończył dopiero co 70 lat. Specjalista i też abiturient Politechniki Białostockiej Henryk Krystian dla którego główna praca to administrator projektowanie stron internetowych bytom wypowiada się jakoby przy całym tym błyskawicznym skoku na równi z ulepszeniem przepustowości a także mocy obliczeniowej, tak samo ważne jest wyraźnie duża skala ulepszenia w kwestii ogólnej mobilności, zadaniowości w paru kwestiach i szerokiej estetyki. Pierwszy sprzęt PC ważył siedemdziesiąt ton i zajmował przestrzeń ogromnej ilości 167 metrów kwadratowych, działał często niesamowicie głośno i kłopotliwie jak też często tworzenie stron internetowych katowice cennik bardzo mocno się przegrzewał.

Biegły jak też magister Uniwersytetu Rzeszowskiego Dorian Orlicki którego profesja to administrator sieci wypowiada się, iż tak naprawdę 1-sze stacjonarne komputery dla przeciętnych użytkowników stały się możliwe po długim czasie, czyli w latach osiemdziesiątych dwudziestego wieku. Rzeczywiście to dopiero po tak zwanej nakładce na PC czyli inaczej systemowi MS-DOS i jednocześnie debiucie OSa win 1.0 rozgorzała era pecetów.

Komputery PC nie zajmowały już dłużej całych ogromnych pomieszczeń i też w większości przypadków to wydarzenie udostępniło możliwość aby taki PC mieścił się na biurku do normalnego i jednocześnie też codziennego korzystania z nich. Ekspert i także doktor Politechniki Koszalińskiej Tobiasz Wieczorek dla którego stanowisko to tester wypowiada się, że w latach dziewięćdziesiątych komputery desktopowe miały szansę na to by uruchamiać na nich gry PC mocno zaawansowane graficznie. Jakiś czas potem zaś nastąpiła rewolucja komputerów przenośnych, to zdecydowanie można nazwać gigantyczną poprawą w ergonomii zwykłego użytkowania i równocześnie też mobilnej pracy. Aktualnie sprzęt komputerowy jest bardzo potężny i także kluczowe to, że zajmuje raczej mało przestrzeni.

Co wiesz o grach komputerowych

Aktualny temat to gry video. Teraz ta rozrywka zdołała osiągnąć dużą rozpoznawalność. Profesor, Scott Konop uważa, że w tym momencie jest to najszybciej rozwijana forma zabawy w ostatnich czasach. Gry video zdobywają duże Strony internetowe śląsk zafascynowanie wśród każdej grupy społecznej , a także nie są szufladkowane jako rozrywka nie dla dorosłych.

Aktualnie jest bardzo wiele gatunków oraz frontów gier. Możemy wyszczególnić takie jak : horrory oraz gry MMORPG. Olbrzymią furorę zdobywają gry multi, jest w nie zaangażowana ogromna ilość zalogowanych w jednym momencie, co może powodować projektowanie stron internetowych bytom bardzo duże przychody. Gry multi umożliwiły wykreowanie e-sportu ,który to jest po prostu nie fizyczną odmianą typowego sportu. Znany nam e-sportowiec Damian Rajek mówi ,iż za pomocą wirtualnego sportu można normalnie zarabiać olbrzymie pieniądze.

Opisywana forma hobby przynosi jednocześnie bardzo dużo korzyści niematerialnych dla grupy młodych, może to być na przykład zręczność poprawa refleksu czy chociaż większa wiedza o Świecie. W stosunku do sytuacji sprzed 37 lat niesamowicie mocno zwiększyły się pieniądze użytkowane tylko na rynek gier na PC.

Czytaj dalej.

"">Czytaj dalej.

"
Dodaj Komentarz

{ Poprzednia strona } { Strona 10 z 44 } { Następna strona }

O Mnie

Start
Mój Profil
Archiwum
Przyjaciele
Mój Foto Album

Reklama


Kategorie


Ostatnie Wpisy

44 Drukarki i fotografia
43 Fotografia kiedyś
42 Fotografia współczesna
41 Internet i jego zastosowania
40 Kreacja Internetu

Przyjaciele



Gry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online