4.11.2009 - W zawieszeniu ale rok i 10 miesiecy

Na rok i dziesięć miesięcy więzienia w zawieszeniu na cztery lata skazał sąd w Skarżysku byłego wiceministra zdrowia - posła Krzysztofa Grzegorka. Zakazał mu też pełnienia swoich funkcji kierowniczych w służbie zdrowia przez cztery lata, czyli tyle ile wynosi kara w zawieszeniu.

Komentarzy (0) :: Dodaj komentarz :: Przeglądaj

18.10.2009 - Podsłuchy ?

Jak zwykle nie wiadomo ocb...
Znowu, znowu
Goście ,, Rannych Polityków" w radiu TOK FM zauważyli, iż Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW) będzie kolejną służbą, do której Polscy obywatele stracą wkrótce zaufanie bo - chcą żeby ,,uszczelnili" zasady dotyczące wykorzystywania podsłuchów.
Komentarzy (0) :: Dodaj komentarz :: Przeglądaj

5.10.2009 - ZUSZUSZUS

Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie korupcji ZUS. Zatrzymano w tej sprawie 5 osób, 4 z nich przebywa w areszcie.
 A dokładniej:

Jak powiedziała Wojciechowicz, Sylwester R. usłyszał trzy kolejne zarzuty przyjęcia korzyści majątkowej jednocześnie nie przyznając się do winy. Tadeuszowi D. prokuratura zarzuciła dodatkowo wręczenie łapówki i dwukrotne przekroczenie uprawnień w celu przyjęcia korzyści majątkowej. Tadeusz D. przyznał się do części nowych zarzutów


Komentarzy (0) :: Dodaj komentarz :: Przeglądaj

28.9.2009 - Nicnowego

Bezrobocie rośnie. W województwie wielkopolskim i zachodniopomorskim gwałtownie rośnie bezrobocie. Wiąże sie to z trudna sytuacją stoczni, firm takich jak zakłady chemiczne itp. Przewodniczący Forum Związków Zawodowych Wiesław Siewierski potwierdza to wszystko. 
Komentarzy (0) :: Dodaj komentarz :: Przeglądaj

23.9.2009 - Litości to więzienie

RPO złożyło wniosek o złe traktowanie więźniów w Polskich więzieniach. Skarżą się, że nie ma często ciepłej wody, kącik sanitarny nie wygląda zachęcająco, nie ma windy dla więźniów oraz, że dzisiejsze placówki są przeludnione. Sądzą też, iż są tam łamane prawa człowieka.
Na pewno jest jakiś zbiór praw określający prawa więźnia (jak sądzę nie potrzebują windy)
Komentarzy (0) :: Dodaj komentarz :: Przeglądaj

22.9.2009 - Wujekśląsk

Jak twierdzi Lech Kaczyński. W związku z katastrofą w ,,Wujek Śląsk" od poniedziałku zacznie się żałoba narodowa, lecz w niedziele wziął udział wraz z żona w Dożynkach Prezydenckich 
Komentarzy (1) :: Dodaj komentarz :: Przeglądaj

19.9.2009 - Podsumowanie

Jak uważa były minister finansów i szef NBP, przewodniczący fundacji FOR prof., rząd powinien podsumować co zrobił dla gospodarki kraju. Inny rzecznik rządu twierdzi, że wszystko zostało podsumowane w opisie dwóch lat działalności gabinetu D. Tuska. Inni zaś sądzą, iż gospodarka naszego kraju prezentuje się na tyle, że niema co opisywać...
Komentarzy (0) :: Dodaj komentarz :: Przeglądaj

14.9.2009 - Incydent

Media jak zwykle szukając tematu do rozgłośnienia tym razem natrafiły na mały incydent. Pani Elżbieta K. swym dziwnym zachowaniem podczas Sejmu zainteresowała gazety. Jarosław Kaczyński stwierdził, że taki incydent zdarzył się już nie raz u pewnego posła i nikt tego nie zauważył. Powiedział też, że przy większym udziale mediów rozgłośni sprawę o innej sprawie sprzed paru miesięcy pośle. 
Komentarzy (0) :: Dodaj komentarz :: Przeglądaj

11.9.2009 - Weto

Sejm podtrzymuje weto Lecha Kaczyńskiego... Za odrzuceniem weta głosowało:
- przeciw 217 posłów
- za 169 posłów
- wstrzymało się od głosów 47 posłów
Nie udało się, ponieważ do odrzucenia weta potrzebne było 3/5 głosów
Komentarzy (0) :: Dodaj komentarz :: Przeglądaj

9.9.2009 - Fałszywe informacje

W związku z przyjazdem premiera Rosji Władimira Putina ,, Polska The Times" podaje fałszywe informacje. Informują, że prezydent chciał odwołać przyjazd premiera Rosji do Polski z okazji  obchodów 70 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Kancelaria prezydencka RP oświadcza, że nic takiego nie miało miejsca. Prezydent jest zaniepokojony całą sprawą. Rzecznik rządu nie chciał komentować tego zdarzenia.  
Komentarzy (0) :: Dodaj komentarz :: Przeglądaj

O mnie

Przyjaciele

Gry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online