za mała na takie wielkie problemy .

ból jest chujowy , ale uczy .

04:17, 8.5.2011 .. 0 komentarzy .. Link

Jutro szkoła…. Tak mi się nie chce do niej wracać.

Poniedziałek -  zero spr.

Wtorek –pk  z matmy

Środa-pk z Angola

Czwartek-zero spr.

Piątek-  lekcja chemii = masakra

 

Bo ja tez jestem człowiekiem który potrzebuje miłości.

I jeśli Ty mi jej dac nie możesz to ja  szukam jej dookoła .Jest kilku chętnych do przytulenia mnie

Będę pocieszała się innymi ale pamiętaj tak naprawdę to Ty jesteś w moim sercu .

 

Boże! Chciałem zatrzymać czas tyle razy w życiu Nie wiesz czego chcę teraz? Bez kitu!i nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego że ostatnie spotkanie jest tym ostatnim !

01:02, 5.5.2011 .. 0 komentarzy .. Link

wszystko dzieje się tak szybko .
 Kurde zdecydowanie za szybko.
Pamiętam ;
-środek września to wtedy zobaczyłam Cie pierwszy raz w sklepiku szkolnym . Wchodząc do Niego od razu przyciągnąłeś mój wzrok . Gdy tak patrzyliśmy na siebie przez chwilę. Pomyślałam sobie Ty musisz być mój !
przychodzę do domu siadam na kompa wchodzę na nk.pl patrzę goście którzy Cie ostatnio odwiedzali ... gdy zobaczyłam że mnie odwiedzałeś od razu moje serce zaczęło bić mocniej . Potem weszłam na Twoj profil Ty  znowu na mój ja znowu na Twój i tak bawiliśmy sie w 'kotka i myszkę ' żadne z nas nie miało odwagi pierwsze napisać .
Początek listopada koniec ani Ty ani ja nie odwiedzaliśmy już swoich profili w ogóle  . Pewnie znudziło Ci się już wchodzenie na mój profil  . Żałuje teraz  że wtedy nic do Ciebie nie napsiala może gdybym wtedy wysłała do Ciebie nawet ten głupi język ' ; p ' albo cos w tym stylu dziś bylibyśmy razem ? Tego nigdy sie już nie dowiem... Słyszałam od kilku osob że jestes nieśmiały chodź przy kumplach zachowywałeś sie calkiem inaczej moze Twoja nieśmiałość jest przerzucana tylko na dziewczyny ?
w styczniu miałes studniówkę. Niby nie rozmawialiśmy ze sobą  nigdy , juz nie odwiedzaliśmy swoich profili na nk. ale gdy widzieliśmy się w szkole Ty patrzałeś na mnie ja na Ciebie zawsze kiedy tylko się widzieliśmy. Mialam głupia nadzieje ze może napiszesz i zaproponujesz mi to czy bym nie chciała pójść z Tobą na tą studniówkę . Jednak nic ...cisza...Po balu dowiedziałam sie ze byleś z jakas inna dziewczyną...kurde nawet nie wiesz jak bardzo mnie to zabolało ...
Koniec stycznia/poczatek lutego ; Myslałam ze juz zapomniałam że mi przeszło jednak nie . Myślałam tak tylko dopóki Cie nie zobaczyłam . DO czasu kiedy znowu przechodziliśmy obok siebie i zamieniliśmy spojrzenia . Wtedy tak głęboko wpatrzyłam się w Twoje brązowe piękne  oczy i zobaczyłam w nich coś niesamowitego. Wiedziałam że nie jestem Ci obojętna.
luty/marzec praktycznie Cię nie widziałam. Rzadko kiedy przychodziłeś do szkoły i rozumiem Cię nawet bo byłes już w III liceum i luzy mieliście bo poprzerabialiście już materiały a tak wgl. nauczycieli nie chcieli Was tak bardzo męczyc bo niedługo matury i te sprawy ---> tez by mi się nie chciało przychodzić będąc na Twoim miejscu .
Kwiecień - zleciał nawet nie wiem kiedy pamiętam moment w którym stałeś na szkolnych schodach a ja wchodziłam na nie gdzie i gdy tak przechodziłam popatrzałam na Ciebie i złapałam Cie na tym jak się wpatrywałeś we mnie . Dało mi to radosc na cały dzien ---> niby nic ale cieszyłam się jak głupia !  Było jeszcze wiele wydarzeń związanych z moim ukochanym .  x D jednak nie będę ich już opisywała.
29 kwietnia - koniec roku szkolnego żegnamy maturzystów ! Nie przyszłam tego dnia do szkoły !Wiedziałam że nie dam rady Cię pożegnać . Wiedziałam też że muszę o Tobie zapomnieć ! W domu siedziałam i myślałam a łzy same mi leciały . Trochę żałowałam że nie poszłam i nie pożegnałam Cię jednak z drugiej strony byłam z siebie dumna bo gdybym tam poszła i zobaczyła jak że odchodzisz rozryczałabym się jak małe dziecko ! 
maj - Matury - dzisiaj piszesz z cześć matematycznej nic mi nie pozostało jak tylko zyczyć Ci  powodzenia ! Trzymam kciuki !
jeszcze jedno mam nadzieje ze będę Cie spotykała co jakis czas na mieście że odwiedzisz strą szkolę mam nadzieje  że się spotkamy jeszcze !


Chce żebyś wiedział że zawsze będziesz odgrywał jakaś ważna cząstkę w moim życiu..Porozmawiajmy o tym jak ciężko jest zapomnieć,
Znów patrzymy na siebie przez szparę w niedomkniętych drzwiach,
Znów brak słów paraliżuje Boże,
To jakbyś próbowała biec we śnie ale nie możesz,
Magnetyczny bieg o stanie samotności,
Ślizgam się po obrzeżach racjonalności,
Zamykam oczy znów spotykam Ciebie we śnie,
Ty tez mnie widzisz ale wstydzisz się powiedzieć weź mnie...


Fabuła - Porozmawiajmy ft. Peja & Ewa Prusza mała na takie wielkie problemy .

12:09, 3.5.2011 .. 0 komentarzy .. Link

hej ;)

moja pierwsza notka .

Tak na wstępie żeby nie zanudzać powiem tylko że mam na imię Weronika i chodzę do 1 klasy liceum . Może wyda Wam się to dziecinne, że w tym wieku zaczęłam prowadzić blooga jednak doszłam do wniosku, że na swoich przyjaciół nie zawsze mogę liczyć a tu tak anonimowo napisze to co mi na sercu leży i zawsze lżej mi się zrobi .O Mnie

Start
Mój Profil
Archiwum
Przyjaciele
Mój Foto Album

Linki


Kategorie


Ostatnie Wpisy

ból jest chujowy , ale uczy .
i nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego że ostatnie spotkanie jest tym ostatnim !
za mała na takie wielkie problemy .

PrzyjacieleGry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online