Moda po mojemu

Start - Profile - Archiwum - Przyjaciele

Kurtka Baseball jacket

Dodany 3.6.2013 o 03:50 - dodaj komentarz


Baseball jacket, letterman jacket oraz varsity jacket to tak naprawdę trzy te same nazwy oznaczające kurtkę rodem z amerykańskiej szkoły średniej. Były one popularne w poprzednim sezonie, w tym jednak wracają z podwojoną siłą. Zostały na rynek wprowadzone w nowej formie, stylistycznie dopasowanych do aktualnych trendów.


Bejsbolówka to odkrycie kilku sezonów wstecz, jednak co jakiś czasem powraca. Tak jest także w tym przypadku. Za sprawą oryginalnych zmian wciąż staje się popularna i doceniana. Tym razem charakteru dodają jej skórzane rękawy, które są wyrazem niezależności i siły w świecie mody. Zadaniem takiej kurtki w Polskiej modzie jest wzbogacenie stylizacji, jest to także wygoda i niesamowity styl. Warto ją także łączyć z podwójną dawką denimu – koszulą i spodniami.


Jeżeli chcemy jednak osiągnąć harmonijne połączenie warto zaszaleć z bejsbolówką i obalić utarte stereotypy. Dobrą stylizację możemy otrzymać mieszając style, fasony i kroje, a harmonijność całego looku zatrzymać dzięki kolorystycznej równowadze.


Poprzednia strona :: Następna strona


Gry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online