Tu wpisz nazwę swojego bloga.

08:09, 26.4.2011 .. 0 komentarzy .. Link
Witam:) święta, święta i po swiętach..... trzeba wrócic do normanlnego trybu życia i zająć się codziennymi obowiązkami;/. Czasu coraz mniej a pracy i zobowiązań wręcz przeciwnie. Dobrze że chociaz pogoda dopisuje:D. pzdr.


troche o mnie.....

12:40, 25.4.2011 .. 2 komentarzy .. Link
Witam:D, a więc jestem Pawelson mam 19 lat i jestem studentem yyyyyyyyyy a dolkadniej rzezc biorąc byłem, poniewaz po ponad 5 miesiącach stwierdziłem: "to chyba nie to...". Na chwile obecna przygotowuje sie do matury, by podwyzszyć swoje kwalifikację. No dobra dosc juz\o szkole;/. Najważniejszą rzeczą z którą mam dość duży problem jest moja orientacja sexualna. Jestem gejem i źle mi z tym;/. Mam za sobą 2 zwiazki z facetami i nie jedną przygodę. Na chwilę obecną jestem sam i póki co dobrze mi z tym:). Nie czuję się z tym dobrze, iż z tego względu kim jestem, nie pozostaje mi nic innego tylko wieczne kłamstwa i tajemnice nawet przed rodziną i najblizszymi;/. Nie mam na tyle odwagi by oglosić że jestem GEJEM!, gdyż boję się strasznie reakcji rodziny, przyjaciół znajomych którzy są homofobami;/. Pozostaje mi życie w kłamstwie, no ale jak długo?. To się zobaczy...... . Jestem z niewielkiej miejscowości, mam dwoje starszego rodzeństwa i wychowuje mnie już tylko mama. Mam mało przyjaciół, gdyż mam ciężki charakter i ogólnie jestem jakiś dziwny. Jestem pełen sprzeczności: z jednej strony nie potrafię i nie chcę zawiązywać nowych znajomości, zaś z drugiej cierpię z powodu samotności;/. Mam marzenia jak każdy, chciałbym dokonać rzeczy wielkich, całkowicie zmienić swoje denne życie i po prostu być szczęśliwym, czy to tak dużo?.


12:22, 25.4.2011 .. 0 komentarzy .. Link
      Witam wszystkich:) Jestem..... hmmmmm..... będę używał pseudonimu ze względów bezpieczeństwa. A więc jestem Pawelson, można to rozumiec, jako syn Pawła. Tak więc pewnego pięknego dnia postanowiłem założyć bloga. Do końca jeszcze nie wiem o czy zamierzam pisać, ale zapewne to będzie o życiu codziennym. Pzdr.


O Mnie

Start
Mój Profil
Archiwum
Przyjaciele
Mój Foto Album

Linki


Kategorie


Ostatnie Wpisy

Untitled
troche o mnie.....
Untitled

PrzyjacieleGry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online