Pracownia protetyczna Gdańsk

Qdent Semiflex Acrylic

03:39, 21.7.2020 .. 0 komentarzy .. Link

Chcemy przedstawić Państwu sklep protetyczny z asortymentem dla techników dentystycznych przy Laboratorium Techniki Dentystycznej. W oferowanym asortymencie odnaleźć można sprzęty i akcesoria do wyposażenia laboratorium protetycznego. Do najczęściej kupowanych produktów należą m in pojemniki, dozowniki, wytwornica pary, dozomierze, agarownice, puszki do metody wlewowej, polerki, paralelometry, sitka do wyparzania i czyszczenia zębów oraz miksery do alginatu. Wszelkie towary mają odpowiednie certyfikaty, poświadczającymi zgodność z obowiązującymi europejskimi przepisami. Dzięki szerokiemu spektrum wyboru możliwe jest skompletowanie pełnego niezbędnego asortymentu do pracy w gabinecie wraz z materiałami jednorazowymi.

Najwyższa jakość proponowanych produktów sprowadzonych z całego świata, świetnie sprawdza się w zawodowych laboratoriach i gabinetach. PRODENTO jako sklep protetyczny ma w asortymencie także materiały i urządzenia do pracy w systemie Qdent. Stały rozwój i wprowadzanie nowinek technologicznych umożliwia klientom na próbowanie nowatorskich strategii leczenia. Dzięki profesjonalnej obsłudze online, istnieje opcja skompletowania zamówienia bez ruszania się z domu. Doświadczenie pracowników w zawodzie protetyka i w sprzedaży gwarantuje profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze. Promocje i regularne wyprzedaże w sklepie pozwalają na wyposażenie gabinetu nawet początkującym, młodym protetykom. Stali klienci stale są cenieni i dostają dodatkowe rabaty na swoje zamówienia.

Orthoapnea - aparat na bezdech senny

12:54, 21.7.2020 .. 0 komentarzy .. Link

Z pewnością każdemu z nas zdarzyło się mieć trudności ze snem, jakie spowodowane były chrapiącym małżonkiem bądź osobą, która akurat śpi w pokoju obok. Najgłośniejszy dotąd udokumentowany przykład chrapania to osiemdziesiąt decybeli. Dla porównania, 80 decybeli to także głośność dużego nasilenia ruchu ulicznego w sporym mieście. Na ogół słysząc za oknem dźwięki pojazdów możemy odciąć się od uciążliwego hałasu przez zamknięcie okna, w przypadku chrapania osoby obok nie posiadamy już jednak takiej sposobności.

Popularna przypadłośćWedle lekarzy chrapie aż 45% naszych rodaków, to aż 18 milionów, natomiast w większości problem ten dotyczy mężczyzn. Mimo, że duża część sytuacji powiązanych z chrapaniem nie jest groźna, to u części chrapiących, u których następuje zespół bezdechu podczas snu, może on być groźny dla zdrowia i życia. Chrapanie powoduje, że niewyspana będzie nie tylko osoba śpiąca blisko, ale również sam chrapiący. Incydenty bezdechu w nocy sprawiają, że nie dostarczamy do naszego mózgu odpowiedniej dawki tlenu, co wywołuje obniżenie się wydajności snu, w skrajnych sytuacjach mogą następować nawet poważnie niedomagania sercowe.

Prosta metoda - OrthopaneaOd jakiegoś czasu na polskim rynku pojawiają się aparaty, które są w stanie nieinwazyjnie rozwiązać problem chrapania. Jednym z takich sprzętów jest Orthoapnea - aparat na bezdech i chrapanie, to wewnątrzustne urządzenie, które wykonywane jest na zlecenie. Orthaopnea komponuje się z dwóch szyn, które powiązane są śrubą, zapewnia ona kontrolowanie ruszania żuchwy przez nasilenie napięcia mięśniowego dróg oddechowych. Dzięki czemu powietrze może łatwo płynąć przez układ oddechowy, nie powodując przy tym chrapania ani incydentów bezdechu sennego.Orthoapnea

12:44, 21.7.2020 .. 0 komentarzy .. Link

Z pewnością każdemu z nas zdarzyło się mieć trudności ze snem, jakie spowodowane były chrapiącym partnerem lub osobą, która po prostu śpi w pokoju obok naszego. Najgłośniejszy dotąd udokumentowany przypadek chrapania to aż osiemdziesiąt decybeli. Dla porównania, 80 decybeli to także głośność wielkiego nasilenia ruchu ulicznego w sporym mieście. Zwykle słysząc za oknem dźwięki samochodów możemy odciąć się od uciążliwego hałasu poprzez zamknięcie okien, w sytuacji chrapania osoby obok nie mamy już jednak takiej sposobności.

Popularna dolegliwośćWedług lekarzy chrapie aż 45% naszych rodaków, to aż 18 milionów, natomiast w większości problem ten dotyczy mężczyzn. Pomimo, iż ogromna część sytuacji powiązanych z chrapaniem nie jest groźna, to u niektórych chrapiących, u których występuje zespół bezdechu w trakcie snu, może on być niebezpieczny dla zdrowia i życia. Chrapanie sprawia, że niewyspana będzie nie tylko osoba śpiąca obok, ale także sam chrapiący. Epizody bezdechu w nocy sprawiają, że nie zapewniamy do naszego mózgu odpowiedniej porcji tlenu, co powoduje obniżenie się wydajności snu, w ekstremalnych sytuacjach mogą następować nawet poważnie przypadłości sercowe.

Proste rozwiązanie - OrthopaneaOd pewnego czasu na rynku pojawiają się przyrządy, które są w stanie nieinwazyjnie rozwiązać problem chrapania. Jednym z takich urządzeń jest Orthaopnea - aparat na bezdech senny i chrapanie, to wewnątrzustne urządzenie, które wykonywane jest na zamówienie. Orthaopnea składa się z dwóch szyn, które powiązane są śrubą, umożliwia ona dozorowanie przesuwania żuchwy poprzez wzmocnienie napięcia mięśniowego dróg oddechowych. Dzięki czemu powietrze może swobodnie płynąć przez układ oddechowy, nie powodując przy tym chrapania ani epizodów bezdechu sennego.PRODENTO - Protetyka Gdansk

02:19, 17.6.2019 .. 0 komentarzy .. Link

Prodento to nowoczesne laboratorium techniki dentystycznej usytuowane w Gdańsku. Firma cechuje się w swojej dziedzinie wyjątkową ofertą adresowaną do szerokiego grona odbiorców, a także szybkim tempem realizowania usług. Prodento to laboratorium korzystające z innowacyjnych rozwiązań i materiałów najwyższej jakości. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją pracę w 1985 roku, czyli przeszło trzydzieści lat temu. Dzięki temu jego pracownicy mogą poszczycić się nie tylko nadzwyczajną wiedzą ze swojej branży, ale też sporym doświadczeniem. Przedsiębiorstwo cieszy się sympatią zadowolonych z jej prac stałych klientów, których nieprzerwanie przybywa.

Uśmiech znakomicie dobrany

Wśród usług przewidzianych przez omawiane laboratorium znajduje się na przykład cyfrowe projektowanie uśmiechu. Dzięki tej usłudze możliwe jest jak najbardziej precyzyjne dostosowanie planu podejmowanych działań do osobistych potrzeb i oczekiwań pacjenta. Fachowiec, biorąc pod uwagę nie tylko fizyczne cechy twarzy ,jak też uzębienia, ale również charakter danej osoby, jest w stanie stworzyć plan, który będzie najbardziej odpowiadał tymże oczekiwaniom. Wizyta w gabinecie przebiega sprawnie i szybko, a jej efekt końcowy zawsze podlega rozległym konsultacjom z pacjentem. Cyfrowe projektowanie uśmiechu to wciąż mało popularna usługa, którą ciężko jest znaleźć w ofercie większości laboratoriów techniki dentystycznej. Tymczasem pracownicy Prodento, w mniej niż dwie godziny, mogą całkowicie zmienić życie pacjenta i pomóc mu w podniesieniu jego samooceny.

Interesująca oferta

Poza omawianą powyżej opcją oferta gdańskiego laboratorium posiada ponadto płytkowe aparaty Clear Aligner, które stanowią ciekawą alternatywę dla typowych aparatów. Są prawie niewidoczne dla oka, a do tego zadziwiająco skuteczne w sytuacji, kiedy wymagana jest nieznaczna poprawka zgryzu. Co więcej, pracownia oferuje także nowoczesne ochraniacze na zęby dla pacjentów aktywnych fizycznie oraz protezy wykonane z innowacyjnego i bardzo elastycznego materiału.O Mnie

Start
Mój Profil
Archiwum
Przyjaciele
Mój Foto Album

Reklama
Kategorie


Ostatnie Wpisy

Qdent Semiflex Acrylic
Orthoapnea - aparat na bezdech senny
Orthoapnea
PRODENTO - Protetyka Gdansk

PrzyjacieleGry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online