Tu wpisz nazwę swojego bloga.

Katalogowanie blog WESELE

10:43, 23.9.2009 .. 0 komentarzy .. Link

 

Katalog Stron Katalog stron KATALOG STRON Katalog stron INPLUS RANKING STRON INTERNETOWYCH,darmowe statystyki,fajne i ciekawe strony EDV - bezpłatny katalog stron

Katalogowanie blog WESELE

10:43, 23.9.2009 .. 0 komentarzy .. Link
Katalog Stron Katalog stron KATALOG STRON Katalog stron INPLUS RANKING STRON INTERNETOWYCH,darmowe statystyki,fajne i ciekawe strony EDV - bezpłatny katalog stron Katalog stron internetowych Darmowy katalog stron torby foliowe - ldpe, torby foliowe Katalog Stron GDnet.pl

Obrączki ślubne

10:47, 19.8.2009 .. 4 komentarzy .. Link

Obrączki od stuleci są uważane i traktowane jako symbol wierności i miłości oraz przekonania, że od tej chwili dwoje ludzi pragnie żyć i budować przyszłość razem. Zwyczaj wymiany obrączek i nałożenia sobie ich przez zakochanych podczas ceremonii zaślubin, pochodzi ze starożytnego Rzymu, ale już Egipcjanie wierzyli, że okrągły kształt pierścienia symbolizuje nierozerwalną miłość. Dlatego też oprócz wyboru sukni ślubnej, wszystkich dodatków oraz innych spraw związanych z organizacją ślubu i wesela wybór obrączek jest bardzo ważnym elementem przygotowań do dnia ślubu. O ile suknię ślubną włożymy tylko jeden raz, salę i orkiestrę wynajmiemy na jeden lub dwa  dni i wieczory, to obrączki będą towarzyszyć nam przez całe życie. Dlatego też ich wybór wydaje się być sprawą niebagatelną.

Zazwyczaj biżuteria, jaką kupujemy spełnia funkcję czysto dekoracyjną - ma podkreślać nasz styl i urodę, decydować o naszym image. Dopiero w dalszej kolejności zwracamy uwagą na wygodę, trwałość i funkcjonalność użytkowania. Przy doborze obrączek kolejność powinna być odwrotna. Obrączki, które założymy w dniu ślubu będziemy przecież nosić codziennie i będą nam służyły przez wiele lat.

Kolor złota zależy w głównej mierze od jego próby, czyli proporcji czystego złota do pozostałych metali oraz tego, jakie faktycznie one są. Im niższa próba złota tym większa możliwość uzyskania bardzo delikatnych i jednocześnie intensywnych odcieni. Powierzchnia obrączek, zależnie od gustu,  może być matowa jak również błyszcząca. Co to właściwie jest próba złota?

Próba mówi o tym, ile w danym stopie zawartego jest czystego złota o próbie 999,9. Dla przykładu próba 475 oznacza, że stop zawiera 47,5% czystego złota o próbie 999,9. Reszta to po prostu inne metale składające się na stop. Czerwone złoto zawiera 37,5% żółtego złota. Resztę, w zależności od intensywności koloru, stanowi srebro a także miedź. Więcej srebra i mniej miedzi daje kolor o delikatnym odcieniu sprawiające wrażenie różowego złota. Jeżeli dodamy więcej miedzi, a ujmiemy srebra, to otrzymamy złoto o intensywnym kolorze czerwonym.


Niemożliwe jest wykonanie obrączek z czystego złota. Dlaczego?  Tzw. szczere  złoto jest metalem bardzo miękkim, a co za tym idzie podatnym na ścieranie i różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Najczęściej spotykaną próbą i najbardziej polecaną jest próba 14. Czternastokaratówka zawiera w jednym gramie 0,585 grama szczerego złota. Obrączki wykonane z takiego złota są stosunkowo niedrogie, a jednocześnie trwałe.

Ostatnio bardzo popularnym jest tzw. białe złoto.  W zależności od próby to stop 58,5%, 37,5% i 75% czystego żółtego złota z ligurą nikla albo w innej odmianie czyste żółte złoto ze srebrem i palladem. Po stopieniu takich metali otrzymuje się złoto w kolorze białym, które może mieć dwa odcienie – lekko żółty  przy dodatku ligura lub szary przy dodatku palladu.

Często można również spotkać obrączki w wykonane z dwóch gatunków czy kolorów złota. To bardzo oryginalne i modne połączenie. Możliwość łączenia kolorów złota daje praktycznie nieograniczone możliwości złotnikom.

Jak zorganizować udane wesele

02:17, 18.8.2009 .. 0 komentarzy .. Link
Jak zorganizować udane wesele. Jak zorganizować udane przyjęcie weselne. Co zrobić, aby ten dzień był wspominany z zachwytem przez długie lata zarówno przez parę młodą jak i gości weselnych. Takie pytania dręczą każdą parę planującą wystawić wesele zarówno we własnym zakresie jak i za pośrednictwem koordynatora weselnego. Organizować wesele we własnym zakresie czy wynająć konsultanta.

Co zrobić aby przyjęcie weselne było naprawdę wyjątkowe. Jaką [strategię|drogę] obrać. Czy zaangażować się w załatwianie wszystkich spraw związanych z organizacją dniaślubu, czy też zlecić to zadanie profesjonalnej firmie oraz skupić się tylko na kontrolowaniu postępów prac oraz na wykreowaniu oryginalnej wizji tego niezapomnianego wydarzenia.

Co jest tego powodem. Składa się na to kilka aspektów. Mianowicie ludzie są coraz bardziej zapracowani i nie mają czasu. Społeczeństwo staje się bardziej bogate i coraz wiecej osób stać na powierzenie tych usług zawodowej firmie.

Częstym błedem jest założenie, że wesele organizowane przez fachowca będzie więcej kosztować niż zorganizowane sposobami domowymi. Firma organizująca wesela poprzez szeroki wachlarz podwykonawców może dopasować swoją ofertę praktycznie do każdego klienta biorąc pod uwagę jego stopień zamożności oraz kwotę jaką jest gotów wydać na swoje udane wesele.

Oba rozwiązania, zarówno samodzielne załatwianie wszystkich detali związanych z organizacją ślubu jak zlecenie usługi koordynatorowi ślubnemu mają swoje wady i zalety. Na korzyść firmy doradczej przemawia fakt rozeznania branży ślubnej na dużo wyższym poziomie niż przeciętny klient.

Organizowanie przyjęcia weselnego za pośrednictwem konsultanta jest również bezpieczniejsze, o ile oczywiście zdecydujemy się na sprawdzoną i cieszącą się dobrą marką instytucję. Przyjęcie weselne organizowane przez firmę jest mniej ryzykowne. Kiedy organizujemy wesele we własnym zakresie, robimy to zazwyczaj pierwszy raz w życiu i jesteśmy narażeni na niedopatrzenia.

Ponadto nie znamy tak dobrze prawa jak konsultant ślubny w zakresie usług ślubno-weselnych. Nie wiemy na co zwrócić uwagę oraz jak zabezpieczać sie przed niepewnymi i nieuczciwymi podwykonawcami. Nie wiemy jak spisywać umowy i na jakie szczegóły zwracać naszą uwagę. W razie wpadki, np rezygnacji ze świadczenia usług przez np fotografa profesjonalista tzw. wedding planner znacznie szybciej znajdzie zmiennika nawet w dniu ślubu niż osoba nieznająca branży.Zespół na wesele Bielsko-Biała, Pszczyna, Chechowice,

02:39, 13.8.2009 .. 0 komentarzy .. Link
Wybór zespołu muzycznego na swoje przyjęcie weselne to jedna z najważniejszych decyzji jaką musi podjąć organizator|para młoda. Mnogość zespołów muzycznych świadczących oprawę muzyczną w branży weselnej powoduje, że nierzadko ostateczny wybór staje się kwestią przypadku albo jest zdeterminowany tylko i wyłącznie dostępnym terminem.Często jednym z ważniejszych kryteriów wyboru orkiestry weselnej jest niestety cena, co może okazać się zgubne.

Wszystkie nasze działania podporządkowane są pod to, aby impreza była udana i długo oraz mile wspominana. Jeżeli szukasz sprawdzonego zespołu na wesele - skontaktuj sie z nami.

Gramy, śpiewamy i prowadzimy imprezę. Nasz wodzirej dba nie tylko o dobrą i miłą atmosferę, ale również poprowadzi wszystkie najważniejsze fragmenty Twojego wesela takie jak, powitanie gości i młodej pary, zaproszenie do pierwszego tańca, krojenie torta itp

Miasta, w których najczęściej gościmy to Bielsko, Tychy, PszczynaGliwice, Czechowice-Dziedzice, Szczyrk, Wisła, Kraków, Wadowice.

Jeżeli planujesz ślub i wesele zadzwoń do nas. Nawet jeżeli termin jest już zarezerwowany polecimy Ci inną, również wysokiej jakości kapelę na wesele. Nie zostawiamy swoich klientów na lodzie. Zdajemy sobie sprawę jak ciężko o dobry zespół, wiemy jak ciężko znaleźć wolny termin, zwłaszcza w sezonie i dlatego współpracujemy z innymi sprawdzonymi zespołami. Jeśli masz kłopot w tym temacie na pewno postaramy się pomóc.

O sile naszego brzmienia niewątpliwie stanowią bardzo wysokiej jakości wokale. Mamy dwa głosy męskie i jeden żeński. Soczyste brzmienie zapewnia również markowy sprzęt nagłośnieniowy. Naszą specjalnością jest oprawa muzyczna wesela.

Sprawa transportu sprzętu muzycznego leży po naszej stronie. Oprócz instrumentów muzycznych mamy również sprzęt nagłośnieniowy o łącznej mocy ok. 3000W oraz oświetlenie sceniczne. Zespół weselny BRAWO z Jaworza.

Zespół muzyczny BRAWO to zespół na wesele Bielsko-Biała, Czechowice, Pszczyna, Tychy, Katowice, Kraków.


O Mnie

Start
Mój Profil
Archiwum
Przyjaciele
Mój Foto Album

Linki


Kategorie


Ostatnie Wpisy

Katalogowanie blog WESELE
Katalogowanie blog WESELE
Obrączki ślubne
Jak zorganizować udane wesele
Zespół na wesele Bielsko-Biała, Pszczyna, Chechowice,

PrzyjacieleGry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online