Tu wpisz nazwę swojego bloga.

Start - Profile - Archiwum - Przyjaciele

KASA...!To nie Żart!!

Dodany 17.1.2008 o 09:21 - 0 komentarzy - dodaj komentarz - Link

                                                                     

Bux.to to nowopowstała rewelacyjna firma, która płaci za przeglądanie stron internetowych. Często nudzisz się siedząc przy komputerze? Chciałbyś ten czas jakoś wykorzystać i dorobić sobie?

Firma płaci 0,01$ za ok. 30 sekund spędzonych na stronie reklamodawcy. Ilość takich stron na dzień to około 15-30 czyli na dzień samemu zarabisz 0,15 - 0,30$ - może się to wydać niewielką kwotą, ale na przestrzeni miesiąca da nam to ok. 10,00-15,00$ czyli ok. 30,00-45,00zł. Według mnie to miły dodatek do kieszonkowego. Dodatkowym smaczkiem jest system poleconych - jeśli poinformujemy o systemie znajomych, otrzymamy 100% ich zarobków, przy czym oni nie stracą nic! 200zł na miesiąc z 10 poleconymi?? Zobacz - 25 kliki x 10 poleconych x 30 dni = 75.00$ czyli zarobisz ponad 225zł!! Niemożliwe? Przekonaj się, że jest inaczej!! Pamiętaj!!! Rejestracja w firmie jest darmowa i zawsze możesz usunąć swoje konto. Więc czemu nie spróbować?? Opis Rejestracji:

Klikamy  http://bux.to/?r=pucek227   a następnie na stronie w prawym górnym rogu REGISTER
NastępniePo odpowiednim wypełnieniu formularza klikamy na REGISTER, następnie wchodzimy na swoją skrzynkę pocztową i klikamy na link aktywacyjny. Teraz, gdy jest już wszystko gotowe możemy zacząc zarabiać !


Logujemy się do naszego panelu. Klikamy na login, wpisujemy login i hasło oraz przepisujemy kod z obrazka. Po zalogowaniu mamy dostępne zakładki:


* Surf Ads - Tutaj wyświetlają się nasze płatne linki. Po kliknięciu zostaniemy przeniesieni na reklamowaną stronę. Pojawi się nam tabelka odliczająca 30 sekund. Po upływie tego czasu link zostaje zaliczony (musi wyświetlić się u góry napis DONE z zielonym znaczkiem potwierdzającym). Następnie odświeżamy zakładkę Surf Ads i powinniśmy zobaczyć przekreślony link, który przed chwilą klikneliśmy. Powtarzamy to teraz z wszystkimi. Gdy klikniemy już na wszystkie musimy odczekać ok. 24h aby pojawiły się nowe.

* My Stats - Tutaj możemy obejrzeć nasze osobiste statystyki, historię, swój profil, przeczytać newsy z Bux.to.

* Cashout/Convert - Tutaj możemy wypłacić pieniądze lub wykupić reklame w Bux.to.

* My History - Tutaj możesz zobaczyć wszystkie zrealizowane wypłaty jak i oczekujące wypłaty z Bux.to.

* My Profile - Tutaj możesz zmienić swoje dane, adres mail w Bux.to.

* Referrals for you - Tutaj jest możliwość wykupienia pakietu poleconych z Bux.to.

* Upgrade - Tutaj możemy wykupić premiowane członkostwo Bux.to.

* Messenger - Komunikator online Bux.to.

* How - Zasady działania Bux.to.

* FAQ - Najczęściej zadawane pytania w Bux.to.

*Advertise- Tutaj możesz się zareklamować w Bux.to.

* Contact - Kontakt z administratorem Bux.to.

Wypłata

Jeśli na twoim koncie jest równo lub ponad 10$ możesz je wypłacić na twoje konto w PayPal, a robisz to tak: Wchodzisz w MY STATS i klikasz na cashout a potem na Convert to Cash via PayPal (tylko jeśli będziesz mieć kwotę minimalną 10$ będzie to hiperłącze). Twoja prośba o wypłatę została wysłana, pieniądze otrzymasz w 48h. Pieniądze zostaną wysłane na adres podany przy rejestracji, jeśli podałeś zły adres to możesz go zmienić w edycji profilu.

Aby wypłacić pieniądze musisz założy konto na PayPal (też darmowe) adres mailowy podaj taki sam co w Bux.to (prawdziwy bo inaczej stracisz kasę). PayPal to serwis bankowy, z którego możesz płacić prawie wszędzie, możesz płacić z tamtąd na inne serwisy uwzględniające PayPal Bux.to jest utworzony w ameryce więc twoje zarobki są wyższe kilka razy po zamianie $ na Zł. A i pamiętaj że przy rejestracji adres PayPal to twój adres który podałeś przy tworzeniu konta na PayPal (raczej jest taki sam co podasz przy zwykłym twoim adresie) te adresy oraz twoje dane muszą być prawdziwe (nie są wykorzystywane do innych celów) zapamiętaj swoje loginy i hasła do BUX.TO i PAYPAL. Wchodź codziennie na SurfAds w Bux.to, klikaj w linki na Surf Ads i poczekaj na zielony znaczek oznaczający potwierdzenie, to tylko 5 min a zarobisz nieźle! (wypłata od 10$).

W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę pisać na e-mail lub GG: 6481659

POMOC PRZY WERBOWANIU POLECONYCH

Pozdrawiam i życzę miłego zarabiania.
Gry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online