Blog o tworzeniu stron www

28 Postęp w elektronice

05:11, 22.2.2017 .. 0 komentarzy .. Link

projektowanie stron internetowych bytom

Elektronika i jej postęp

Aktualnie rozwój elektroniki i pochodnych przeciera szlaki szybko a wynika to z bardzo dużych konsumenckich potrzeb strony internetowe wordpress i równocześnie też bardzo dużej dywersyfikacji na rynku. Autorytet i również magistrant Politechniki Warszawskiej Leonardo Ostatek którego praca to technik wypowiada się jakoby to dzięki elektronice i jej odłamom ludzkość przeszła w erę komputerową, automatyzację i równocześnie zyskała możliwości zastąpienia pewnych czynności elektroniką i maszynami.

XX wiek pozostaje okresem zacnych zmian i jednocześnie bardzo dużych udogodnień dla ludzkości. Dopiero pięćdziesiąt lat temu sprzęty komputerowe PC na widok których aktualnie wybuchlibyśmy histerycznym śmiechem zajmowały całe ogromne pomieszczenia, gdzie dziś sprzęt projektowanie stron internetowych bytom 500 razy silniejszy mamy w zegarkach na rękę. Specjalista i równocześnie też dyplomant Politechniki Wrocławskiej Belzebub Pawlata dla którego główny fach to inżynier twierdzi jakoby tak ogromny rozwój powoduje ogromnie szybkie starzenie się w jednym momencie softu i jednocześnie sprzętu elektronicznego. Z powodu takiej sytuacji gałąź elektroniki kompletnie sama rozkręca swój osobisty rozwój.

Powstanie 1-szego telefonu było tak naprawdę niezaplanowanym przypadkiem bo wcześniej zamysłem było transmitowanie muzyki na odległość, okazało się jednak, że technologia ta zdaje się także do transmitancji głosu ludzkiego w obie strony. Na starcie szalenie dużą przeszkodą jednak były kable metalowe, biegły i równocześnie doktor Politechniki Śląskiej Robert Majek którego główna profesja to inżynier twierdzi, że nowa technologia światłowodów błyskawicznie dokonała gigantycznych przeskoków postępu w temacie ilości rozmów jednocześnie. Niesamowity progres osiągnięty został także w nowej technologii kosmicznej. To właśnie ten rozwój dziedziny elektroniki pozwolił na okazję konstrukcji rakiet kosmicznych, co stworzyło możność na wyprawy badawcze w przestrzeń kosmiczną.

Czytaj dalej.


Dodaj Komentarz

{ Poprzednia strona } { Strona 17 z 44 } { Następna strona }

O Mnie

Start
Mój Profil
Archiwum
Przyjaciele
Mój Foto Album

Reklama


Kategorie


Ostatnie Wpisy

44 Tusze do drukarek
43 Historia fotografii
42 Fotografia
41 Internet i zastosowanie
40 Internet dzisiaj

PrzyjacieleGry online : Wyszukiwarka Mp3 : Filmy online